تبلیغات

هزینه سرسام آورد ویدئوچک در بوندسلیگا

کد خبر: 1428786/2 زمان: 16:29   1396/04/31 بازدید: 1,178

سازمان لیگ فوتبال آلمان (DFL) از فصل جدید فوتبال بوندس‌لیگا از فناورى "ویدئو چک" براى بررسى تصمیمات پرسش‌برانگیز داورى در حین بازى استفاده خواهد کرد. بدین منظور ١ میلیون و ٨٠٠ هزار یورو سرمایه‌گذارى شده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از  دویچه وله، با سوت آغاز دیدار افتتاحیه فصل جدید فوتبال بوندس‌لیگاى آلمان میان تیم‌هاى بایرن مونیخ و بایر لورکوزن در روز ١٨ ماه اوت، تحولاتی تاریخى در قوانین فوتبال حرفه‌اى آلمان صورت خواهد گرفت.

 به گفته مقامات سازمان لیگ فوتبال آلمان، هدف و انگیزه در به کارگیرى فناورى جدید و بررسى ویدئویى تصمیمات داورى، براى کسب "عدالت" بیشتر در فوتبال خواهد بود.

آنسگار شونکن، عضو هیئت مدیره DFL تاکید مى‌کند که "داورها، مربیان، بازیکنان و مدیران خوشحال هستند که فوتبال از این طریق عادلانه‌تر خواهد شد." استفاده از "منشى ویدئویى" به این شکل خواهد بود که قضاوت نخست داور و کمک‌داورها در حین بازى در پى وقوع رویداد حساس و مهمى، بلافاصله  توسط "ویدئو چک" بازبینی می‌شود. 

این بازبینى مى‌تواند در مورد هرگونه تصمیم داورى انجام شود، چه در مورد قضاوت اشتباه احتمالى از سوى داور و چه در پى عدم قضاوت او در مورد رویدادی که اشتباها نادیده گرفته است.

هزینه سرسام ویدئوچک بوندسلیگا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات