بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بوندس‌لیگا این بار علیه تیم ملی در جام جهانی

ورزش سه:  در حالی که تنها یک هفته تا آغاز رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده، تیم های راه یافته به این تورنمنت مشغول سپری کردن آخرین مراحل آماده سازی خود هستند.

تیم ملی مراکش اولین و مهمترین حریف ایران در جام جهانی هم در کشور استونی حضور دارند و برای بازی دوستانه فردا مقابل این تیم آماده می‌شود. در ترکیب مراکش دو بازیکن شاغل در دسته یک و دسته دو بوندسلیگا حضور دارند. امین حارث یکی از بهترین بازیکنان این فصل شالکه بود و عزیز بوهدوز مهاجم تیم سن پائولی است.

در حالی که تیم ایران در جام های جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ از بازیکنان شاغل در بوندسلیگا بهره می برد، حالا امسال این رقیب آفریقایی ایران است که نمایندگانی در فوتبال آلمان دارد.

از بین حارث و بوهدوز، ستاره جوان شالکه شانس بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی مراکش دارد و مهاجم تیم سن پائولی احتمالا نیمکت نشین نفراتی چون خالد بوطیب و ایوب الکعبی خواهد بود.

تیم ملی مراکش از ساعت ۲۰:۳۰ فردا شب به وقت تهران آخرین بازی دوستانه خود قبل از جام جهانی را مقابل استونی برگزار خواهد کرد.

بوندس‌لیگا این بار علیه تیم ملی در جام جهانی

بوندس جهانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار