تبلیغات

آزادسازی چند منطقه در «قلمون غربی» سوریه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، از صبح روز گذشته (جمعه) نیروهای مقاومت لبنان و سوریه عملیاتی را برای پاکسازی ارتفاعات «عرسال و قلمون» از وجود تروریستهای تکفیری آغاز کردند.

این عملیات که وارد دومین روز خود شده است، پیشرویهایی را برای نیروهای مقاومت در بر داشته است.

خبرگزاری سانا گزارش داد که ارتش سوریه امروز شنبه موفق شده است ارتفاعات و نقاط «الکرة 2، قرنة خربة الجوار، الضلیل الأسود، حرف وادی العوینی و الشجرة» واقع در ارتفاعات «فلیطه» را آزاد کند.

با این پیشروی که در منطقه قلمون غربی صورت گرفته است، ارتش سوریه به صورت مستقیم بر وادی العوینی تسلط آتشباری پیدا میکند؛ هر چند که این منطقه از نظر نظامی ساقط شده به شمار میرود.

در منطقه عرسال لبنان نیز که مواضع تروریستها توسط توپخانه حزب الله و ارتش لبنان هدف قرار میگرد، تروریستهای جبهه النصره به ویژه در ارتفاع «قرنة القنزح» پا به فرار گذاشته و سلاحهای خود را رها کرده اند.

شبکه خبری المیادین هم اعلام کرد که ارتش لبنان تحرکات تروریستها را در جنوب «وادی الخیل» هدف قرار میدهد. این تروریستها در تلاش بودند که به مراکز همرزمان خود در عرسال نفوذ کنند.

انتهای پیام/م

آزادسازی منطقه قلمون سوریه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات