بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ثبت حماسه‌ای دیگر توسط مردم انقلابی شهرستان جم در روز قدس

ثبت حماسه‌ای دیگر توسط مردم انقلابی شهرستان جم در روز قدسبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ،مراسم راهپیمایی روز قدس بعد از خطبه‌های نماز جمعه شهر جم با حضور هزاران نفر از مردم روزه‌دار این شهرستان انجام شد.

ظهر امروز در حالی که جم یکی از گرم‌ترین هوای بهاری خود را تجربه می‌کرد و دمای هوا در زمان راهپیمایی به بالای ۴۷ درجه سانتی گراد بالای صفر رسیده بود، اما گرمای هوا و تشنگی نیز مانع حضور پر رنگ مردم روزه‌دار و انقلابی شهرستان جم در این راهپیمایی نشد.

در این راهپیمایی با شکوه مردم شهرستان جم برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین، در میان اقشار مختلف مردمی، گروه‌های دانش آموزی، جانبازان و ورزشکاران نیز دیده می‌شد و از پیر و جوان و کودک گرفته همه در این راهپیمایی حضوری با شکوه داشتند.

 برخی از افراد در کنار پرچم کشورمان پرچم کشور فلسطین را در دست داشتند و با شعار‌هایی از قدس حمایت کردند.

قبل از شروع راهپیمایی در جم، پخش آهنگ‌های حماسی از خوانندگان انقلابی کشورمان در اطراف مصلی جمعه، فضای متفاوتی را در این گرما به وجود آورده بود.

در این راهپیمایی مردم با در دست داشتن پلاکارد‌هایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس و همچنین خشم و انزجار خود را از رژیم اسرائیل اعلام کردند.

راهپیمایان امروز با سردادن شعار‌هایی همچون «مرگ بر استکبار جهانی»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل غاصب»، «مرگ بر انگلیس» نفرت و انزجار خود را از استکبار اعلام کرده و با حمل انواع دست‌نوشته و پارچه نوشته و ... حمایت خودشان را از مردم بی‌دفاع فلسطین نشان دادند.

مردم روزه‌دار شهرستان جم در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، هم‌صدا و همراه با مردم سراسر کشورمان، فریاد‌های بلند خود را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین بر سر آمریکایی‌ها، رژیم صهیونیستی و سازمان ملل متحد کشیدند و خواستار جلوگیری از خیانت‌های این سازمان‌های به اصطلاح جهانی شدند.

مردم شهیدپرور و مؤمن و انقلابی شهرستان جم، هم‌زمان با ملت سراسر جهان اسلام با حضور یکپارچه خود حماسه ماندگار دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی در حمایت از ملت‌های مظلوم و ستمدیده و مقابله با استکباران، سلطه‌گران و اشغالگران به ثبت رساندند.

به گزارش فارس، در این راهپیمایی که از مصلی جمعه تا بلوار بسیج شهر جم برگزار شد، اقشار مختلف مردمی، بازاریان، دانش‌آموزان و فرهنگیان، نیرو‌های نظامی و انتظامی، دانشجویان و مسئوولان حضوری چشمگیر داشتند و همه یک‌صدا از ملت مظلوم فلسطین حمایت کردند.

بر اساس این گزارش، راهپیمایی روز جهانی قدس، صبح امروز در شهر‌های ریز و انارستان بخش ریز شهرستان جم نیز با حضور پرشور مردم و مسئوولان برگزار شده است.

انتهای پیام/م

گرمای هوا و تشنگی نیز مانع حضور پر رنگ مردم روزه‌دار و انقلابی شهرستان جم در راهپیمایی نشد حماسه انقلابی شهرستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار