بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ولادیمیر پوتین: تعرفه های آمریکا در پوشش تحریم است

به گزارش ایبِنا به نقل از راشاتودی، ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه گفت: اعمال تعرفه های فولاد و آلومنیوم آمریکا بر روی اتحادیه اروپا، کانادا و مکزیک در حقیقت تحریم های اقتصادی هستند.

وی گفت: ظاهرا شرکای ما فکر می کرند که هیچ وقت متاثر از این سیاست آسیب آور نشوند که مرتبط با محدودیت ها و تحریم ها است؛ اما امروز می بینیم که این موضوع در حال اتفاق افتادن است.

پوتین گفت: معرفی تعرفه های بازدارنده فولاد و آلومنیوم نه تنها برای اتحادیه اروپا بلکه برای کانادا و مکزیک در اصل همان تحریم است؛ اگرچه فقط با شرایط دیگری اعمال می شود.

رییس جمهور روسیه گفت: در حقیقت این طور است؛ اما چرا؟ آیا آنها «کریمه» را تسخیر کرده بودند؟ تعرفه های وضع شده از سوی واشنگتن با هدف در پیش گرفتن منافع ملی آمریکا تعیین شده است. این مسئله یادآور ضرورت توسعه قوانین مشترک در حوزه امنیت و همکاری اقتصادی است.

در حال حاضر آمریکا تعرفه واردات ۲۵ درصد برای فولاد و تعرفه واردات ۱۰ درصدی برای آلومنیوم اعمال کرده و همپیمانان واشنگتن سیاست مقابله به مثل را در پیش گرفته اند.

ولادیمیر پوتین تعرفه آمریکا تحریم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار