بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ایران 1 لیتوانی 0؛ پیروزی پنهانی با گل کریم

تیم ملی ایران در آخرین دیدار تدارکاتی اش قبل از جام جهانی روسیه، پشت درهای بسته به مصاف لیتوانی رفت و در مصافی که هیچ خبرنگاری حضور نداشت، گفته می شود با یک گل دقایق پایانی به برتری رسید. تلاش های تابناک برای کسب اطلاعات بیشتر مثل سایر رسانه ها به نتیجه نرسید و با احترام به حق سرمربی برای تدابیر تاکتیکی اش، به این تصمیم کی روش احترام می گذاریم.

به گزارش تابناک ورزشی، در شرایطی که دو دیدار تدارکاتی اخیر و مهم ایران مقابل یونان و کوزوو لغو شده بود، در نهایت شاگردان کارلوس کی‌روش با حضور در روسیه و کمپ تمرینی لوکوموتیو جدالی با تیم ملی لیتوانی برگزار کردند و خبرهایی که به بیرون داده شده، بدون جزییات مسابقه حاکی از برتری خفیف و لحظات آخر ایران است. 

این دیدار که با تدابیر امنیتی شدیدی نیز همراه بود و سرمربی ایران قصد داشت هیچ اطلاعاتی از آن به بیرون درز نکند در نهایت با تک گلی که کریم انصاریفرد در دقایق پایانی به ثمر رساند با برد ایران به پایان رسید.

طبق اطلاعات جسته و گریخته و تایید نشده که در سایت‌های مختلف و خصوصا سایت فوتبال لیتوانی در خصوص ترکیب ابتدایی ایران منتشر شده ، نشان می دهد کی‌روش 11 بازیکن اصلی خود را با انتخاب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، روزبه چشمی، مهدی ترابی، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، مسعود شجاعی، علیرضاجهانبخش، مهدی طارمی، سامان قدوس و سردار آزمون به میدان فرستاده است که به ترکیب واقعی تیم ملی کمی نزدیک تر به نظر می رسد. 

این دیدار در نیمه اول با تساوی بدون گل دو تیم خاتمه یافت و کالوریس لوکزیمیس در دقیقه 45 کارت زرد دریافت کرد. در شرایطی که از تغییرات ایران در این بازی اطلاعاتی در دست نیست، ادگاراس یانکائوسکاس شش تعویض در نیمه دوم انجام داد. سه تعویض ابتدایی سرمربی لیتوانی در همان ابتدای نیمه دوم انجام شد و رولند باراویکاس جانشین آلگیس یانکائوکاس شد. پوویلاس لیموناس نیز به جای مودستاز و توماس میکوسیک نیز به جای وایتکوناس به زمین آمد. در دقیقه 60 نیز اسلیوکا جانشین ولیولیس شد و سیموناس اوربیس به جای کارولیس لوکزیمیس وارد زمین شد. آخرین تعویض لیتوانی نیز در دقیقه 87 سیموناس پائولیوس جایگزین مانتاس کوکلیس شد.

ایران در دقیقه 89 با گلی که کریم انصاریفرد روی ریباند به ثمر رساند توانست حریف خود را با شکست مواجه کرده و با پیروزی و روحیه حاصل از این برد مهیای جدال اول خود در جام جهانی برابر مراکش شد. کارلوس کی روش هر شش تعویض خود را در این بازی انجام داد اما اسامی نفراتی که به زمین آمده‌اند تا این لحظه مشخص نشده است.

ایران لیتوانی پیروزی پنهانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار