بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دلیل پخش سرود «رژیم طاغوت» مشخص شد

به گزارش افکارنیوز،

مسابقات جهانی پومسه به میزبانی کشور چین تایپه برگزار شد و تیم ملی کشورمان نیز در این رقابت‌ها حضور داشت و با کسب ۱۱ مدال رنگارنگ و جایگاه چهارمی جهان به کار خود پایان داد.

اما زمانی که تیم ۳ نفره پومسه بانوان ایران با شکست حریف خود جایگاه قهرمانی و مدال طلای این رقابت‌ها را کسب می‌کند بعد از اهدا مدال و هنگام اهتزاز پرچم کشورمان مسئولان برگزاری مسابقات به اشتباه سرود اسبق ایران را پخش می‌کنند.

شکریان مدیر روابط عمومی فدراسیون تکواندو در مورد پخش سرود اسبق ایران بعد از موفقیت بانوان پومسه در رقابت‌های قهرمانی جهان چین‌تایپه بیان کرد: کمیته برگزاری رقابت‌ها به اشتباه سرود را از اینترنت دانلود کرده بود و پس از پی‌گیری که توسط سرپرست کاروان و کادر فنی انجام شد آن‌ها بابت این اشتباه عذرخواهی کردند.

او ادامه داد: اعتراض کتبی خود را به کمیته برگزاری رقابت‌ها و فدراسیون جهانی تکواندو ارسال کردیم و پی‌گیر این موضوع هستیم.

مدیر روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد: ورزشکاران ما همان‌جا در سالن هنگام پخش اشتباهی سرود مراتب اعتراض خود را اعلام کردند.

طاغوت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار