بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

نجات ۵۰ کارگر از میان شعله‌های آتش/ مصدومیت یک آتش‌نشان

انتظامی حوادث,جلال ملکی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از نجات جان بیش از ۵۰ کارگر ساختمانی در حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان نیمه‌کاره خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات حادثه آتش‌سوزی در شب گذشته گفت: در ساعت ۲۳:۲۵ شب گذشته یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به کثرت تماس‌های مردمی ۶ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین دستگاه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام می‌شود، خاطرنشان کرد: محل حادثه یک ساختمان ۷ طبقه اداری تجاری در حال ساخت بود که ۷ طبقه پارکینگ نیز داشت. در طبقه منهای سه این ساختمان و در یک انباری به وسعت ۲۰۰ متر که مملو از مصالح ساختمانی بود، حریق اتفاق افتاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: شعله‌های این حریق به حدی زیاد بود که در حال سرایت به طبقات دیگر این ساختمان نیز بود، همچنین دود ناشی از این آتش‌سوزی کل ساختمان را فراگرفته بود.

ملکی با اشاره به حضور کارگران در این ساختمان نیمه‌کاره گفت: بیش از ۵۰ کارگر ساختمانی در طبقه منهای ۶ این ساختمان در حالی که در محل استراحت خود بودند در وضعیت بسیار خطرناکی گرفتار شده بودند. نیروهای آتش‌نشانی همزمان با خاموش کردن آتش موفق شدند به طبقه منهای ۶ نفوذ کرده و این کارگران را در حالی که دو نفر از آنها مصدوم شده بودند به خارج از ساختمان منتقل کنند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک نفر از آتش‌نشانان از ناحیه پا مصدوم شد و آتش‌ نیز در ساعت ۴:۳۰ بامداد خاموش و عملیات به پایان رسید.

کارگر شعلهa مصدومیت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار