بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،  باقرزاده در جمع نمایندگان تشکل‌های کشاورزی، آب و محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی برای بررسی مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی هفته آینده به استان آذربایجان شرقی سفر می‌کنند.

وی، سفر به برخی از شهرستان‌های آذربایجان شرقی را از برنامه‌های کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در این استان برشمرد و افزود: شرکت در جلسات کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، بازدید از شرکت تراکتورسازی ایران و تعدادی از طرح‌های شاخص بخش کشاورزی استان آذربایجان شرقی از جمله برنامه‌های نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی در طول این سه روزه سفر است.

معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی ادامه داد: سفر اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به استان آذربایجان شرقی به دنبال سفر‌های دوره‌ای اعضای این کمیسیون به استان‌های کشور صورت می‌گیرد.

باقرزاده تصریح کرد: مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، محیط زیست و آب منطقه‌ای به همراه نمایندگان بخش خصوصی ضمن ارائه ظرفیت‌های بخش کشاورزی، مشکلات و مسائل مربوط به رفع موانع قانونی وضعیت تولید و صادرات محصولات بخش کشاورزی، وضعیت دریاچه ارومیه، تنظیم بازار محصولات کشاورزی و قانون انتزاع وظایف این بخش از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اعتبارات، معوقات و تسهیلات بانکی، تغییر کاربری، بحث تخصیص آب کشاورزی، صنایع تکمیلی و تبدیلی استان را مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.

وی گفت: در این سفر سه روزه ظرفیت‌ها و مشکلات استان آذربایجان شرقی در حوزه‌های کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مورد بررسی و نتیجه در قالب اقدامات تقنینی، نظارتی و حمایتی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

به گفته معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی طبق ضوابط آیین نامه برای بررسی مسائل مربوطه به کشاورزی و ... هر دو ماه یکبار به استان‌های کشور سفر می‌کنند.

انتهای پیام/ش

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به آذربایجان شرقی سفر می کنند اعضای کمیسیون کشاورزی آذربایجان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار