بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

شیکاگو بولز 83-122 تورنتو رپترز؛ طوفان شمالی ها بدون حضور کوای لنارد

طرفداری - در ادامه رقابت های NBA، بامداد امروز تیم تورنتو رپترز موفق شد حریف خود یعنی شیکاگو بولز را با نتیجه 122-83 شکست دهد.

گزارش بازی

از همان آغاز کوارتر اول تورنتو تیم برتر میدان بود. حملات همه جانبه و متنوع این تیم باعث شد تا روند امتیاز گیری این تیم از همان ابتدا به خوبی شکل بگیرد و آنها بتوانند اختلاف خوبی با میزبان خود ایجاد کنند. کوارتر اول با برتری 27-18 تورنتو به پایان رسید. در کوارتر دوم شیکاگو عملکرد بهتری نسبت به تایم اول به خصوص در حمله داشت اما باز هم ابتکار عمل در اختیار کانادایی ها بود و آنها با بازی خوب لوری در تایم دوم هم به برتری 30-26 رسیدند.

با آغاز کوارتر سوم اما شاهد بازی یک طرفه ای بودیم. تورنتو با درخشش گرین زیر سبد حریف بر اختلاف ایجاد شده افزود و با برتری 32-12 در کوارتر سوم تا حد زیادی تکلیف پیروز بازی را مشخص کرد. در کوارتر آخر نیز بازی خوب تورنتو ادامه داشت و این تیم با برتری 33-27 در مجموع پیروز این بازی بیرون از خانه شد تا تعداد بردهای خود را به عدد 13 برساند. در این دیدار کوای لنارد ستاره تورنتو به میدان نرفت.

آمار بازی تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس شیکاگو بولز بلکننی 13 پارکر 6 هریسون 6 تورنتو رپترز فن ولیت 18 والنسیوناس 9 لوری 8 شیکاگو تورنتو رپترز طوفان شمالی لنارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار