بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

جابه‌جایی ۶.۹ میلیون مسافر در ایستگاه راه‌آهن تهران

به گزارش افکارنیوز،

 عابدین هادی نژاد مدیرکل راه آهن تهران تصریح کرد:از ابتدای سال تا پایان مهرماه بیش از ۶ میلیون و ۹۲۳ هزار نفر مسافر در ایستگاه‌های مسافری راه آهن تهران جابه‌جا شدند.

وی با اعلام این خبر گفت: از این تعداد بیش از ۳ میلیون و ۴۶۴ هزار نفر مسافر وارد و تعداد بیش از ۳ میلیون و ۴۵۸ هزار نفر آمار خروجی مسافرین است.

هادی نژاد توضیح داد : در ۷ ماه اول سال ۹۷ تعداد ۴۲۶۴۰ رام قطار تعداد قطارهای اعزامی و وارده به ایستگاه راه آهن تهران است که از این تعداد ۲۱۳۳۷ رام قطار اعزامی و ۲۱۳۰۳ رام قطار وارده به ایستگاه راه آهن تهران است.

وی در خصوص قطارهای محلی گفت: روزانه ۴۲ رام قطار محلی از ایستگاه راه آهن تهران در ساعات مختلف اعزام می‌شود که در محور خراسان روزانه ۱۱ رام قطار، در محور جنوب روزانه ۲۱ رام و در محور قزوین روزانه ۸ رام قطار ریل باس از ایستگاه تهران به شهرهای اطراف تهران اعزام می‌شوند؛ که با منظور کردن برگشت این قطارها روزانه ۸۰ رام قطار بصورت رفت و برگشت به شهروندان در شهرهای اطراف تهران خدمات رسانی می‌شود.

وی افزود: به منظور بازدید از جاذبه های گردشگری مسیر ریلی و طبیعت شمال نیز هر هفته قطارهای گردشگری (صبح روزهای پنجشنبه و جمعه) از ایستگاه تهران به مقصد سوادکوه و شیرگاه مسافرین را جا‌به جا می‌کنند.

میلیون مسافر ایستگاه تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار