بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دیدار تدارکاتی؛ سپاهان 3-1 سپاهان نوین

طرفداری- تیم لیگ برتری سپاهان در دیداری تدارکاتی درمجموعه باغ فردوس به مصاف تیم سپاهان نوین رفت و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد.

در این دیدار که از ساعت 15:30 امروز در زمین چمن باغ فردوس انجام شد، برای سپاهان در نیمه اول این بازیکنان به میدان رفتند:

پیام نیازمند، خالد شفیعی، سیاوش یزدانی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، داوود رجبی، حامد بحیرایی
،جلال علی‌محمدی، حسین پاپی، سجاد شهباززاده، ساسان انصاری 

در نیمه دوم نیزعزت پورقاز، ولادیمیر کومان، ایمان زکی‌زاده , رضا دهقان وبختیار رحمانی به جای خالد شفیعی، حسین پاپی، جلال علی‌محمدی ,سجاد شهباززاده و حامد بحیرایی وارد زمین مسابقه شدند وبرای سپاهان نوین نیزحسن موسوی,جلیل نوربخش,مهران احمدیو مهدی چهارده معصومی بجای علی احمدی,علیرضا عسگری,سهیل رفیع زاده وعلی حیدری در ترکیب این تیم قرار گرفتند.

در پایان این مسابقه با نتیجه 3 بریک و با گلهای مهدی کیانی (21)، ساسان انصاری (40) و جلال علیمحمدی (45) برای سپاهان و مهردادشاه نظری از روی نقطه پنالتی برای سپاهان نوین به اتمام رسید.

قضاوت این دیدار را مسعود مصطفایی بهمراه کمک های خود مسعود جعفری ومحسن مصطفایی بعهده داشتند.

به نقل از فارس، شایان ذکر است شاگردان امیر قلعه نویی دوم آذر ماه در تبریز به مصاف ماشین سازی خواهند رفت و تیم سپاهان نوین باهدایت حسین چرخابی خود را جهت حضور در رقابتهای لیگ دسته سوم کشور آماده می‌کنند.

دیدار تدارکاتی سپاهان سپاهان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار