بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

رانیری: بازیکنان فولام باید مثل دزدان دریایی باشند؛ اگر کلین شیت کنیم، آن‌ها را به مک دونالد می‌برم!

طرفداری- کلودیو رانیری، سرمربی جدید فولام، در اولین نشست خبری خود در بازگشت به انگلیس حاضر شد.

به گزارش اسکای، رانیری چهارشنبه گذشته در حالی جانشین اسلاویسا یوکانوویچ شد که فولام با کسب تنها یک برد طی ۱۲ بازی ابتدایی خود، در رده انتهایی جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد. رانیری که طی سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۴ هدایت چلسی را در دست داشت و در سال ۲۰۱۶ نیز لسترسیتی را به یک قهرمانی خاطره انگیر رساند، گفته است:

حس کردم که نیاز دارم تا به انگلیس برگردم. فصل قبل برای به پایان رساندن داستان خود راهی خارج شدم ولی آنقدر به فوتبال انگلیس علاقه زیادی دارم که حس کردم باید برگردم. دستاوردهای من متعلق به گذشته هستند. همیشه نگاهم به آینده است و خواسته بیشتری دارم؛ امیدوارم بتوانم کار خیلی خوبی در اینجا انجام بدهم.

او در ادامه افزود:

از بازگشت به کشور فوتبال خیلی خوشحالم. برای من، لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است. خیلی خوشحالم که آقای خان (شاهد خان، مالک فولام) سراغ من آمد و حالا با یکدیگر کار می‌کنیم.

تمجید از یووکانوویچ

 یوکا بازیکن و سرمربی فوق العاده‌ای بود و دست به کارهای خیلی خوبی زده است. او در فولام کارهای فوق العاده‌ای انجام داد. اما زندگی یک سرمربی به همین روال است؛ وقتی اوضاع بد پیش برود، او فردی است که باید عوض شود. این اتفاق در لستر هم افتاد و طبیعی است. 

 من یک ایتالیایی هستم

فولام گل‌های زیادی دریافت می‌کند و من یک سرمربی ایتالیایی هستم. برای ما، بسته ماندن دروازه تیم اهمیت دارد. وقتی می‌گویم باید دفاعی بازی کرد، این را از جانب مهاجمان می‌گویم. این که همه در کار دفاع شرکت کنند، مهم است. وقتی بخواهید گل بزنید هم همین طور است و همه باید در آن کار مشارکت داشته باشند. 

روز گذشته به تاریخ پیوسته است

اگر یک خصلت مثبت داشته باشم این است که اتفاقات روز گذشته را فراموش می‌کنم. همیشه نگاهم به آینده است. من فرد جاه طلبی هستم که بازیکنان خوبی در اختیار دارم اما باید بازیکنانی را انتخاب کنم که روحیه جنگندگی‌شان را به من نشان می‌دهند. به حمایت طرفداران‌مان نیاز دارم. 

 تکرار قهرمانی با فولام

باید خیلی جدی تلاش کنیم. آن قهرمانی یک پاداش بود، یک افسانه. آن را فراموش کنید. حالا مهم این است که به جای فکر کردن به معجزه، به نبردهای زیاد پیش رو فکر کنیم. باید همراه با هم آماده شویم؛ تکرار می‌کنم: با هم. باشگاه، بازیکنان، طرفداران، همه با هم. طرفداران باید در روزهای بد از ما حمایت کنند و الان در دوران بدی هستیم.

 

لسترسیتی، قهرمان لیگ برتر انگلیس در فصل 2015/16

درک بازیکنان از فلسفه مربی جدید

وقتی سرمربی عوض می‌شود، زندگی تازه‌ می‌شود. همه به دنبال این هستند تا نشان دهند که بهترین هستند. برای من مهم است که آن‌ها تنها یک نفر را درک کنند: من، فسلفه مرا. باید از تمامی بازیکنان‌مان شناخت داشته باشم.

بازیکنان فولام باید دزد دریایی باشند

با دیدن برخی از بازی‌های فولام، فهمیدم این تیم از کیفیت کافی برای بقا در لیگ برتر برخوردار است. من نیاز به روحیه جنگندگی دارم چون کیفیت به علاوه روحیه، می‌تواند کار خیلی خوبی را رقم بزند. اما این تیم فقط کیفیت دارد؛ نظم و تاکتیک تدافعی در کار نیست. کمک کردن به بازیکنان دشوار است و برای من مهم این است که فلسفه‌ام را به آن‌ها دیکته کنم: وقتی توپ را از دست می‌دهید، باید عصبانی باشید؛ مثل دزدان دریایی. 

پیتزای بعد از هر کلین شیت در لسترسیتی

در اینجا به چیزی بهتر از پیتزا نیاز دارم؛ پیتزا کفایت نمی‌کند. اگر بتوانیم کلین شیت داشته باشیم، همه را به مک دونالد می‌برم! 

رانیری بازیکنان فولام دزدان دریایی باشند دونالد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار