بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بازسازی مجموعه ورزشی آزادی تهران با برنامه و منظم ادامه دارد

کریمی گفت: برنامه‌های خودمان را برای آماده سازی و بازسازی مجموعه و استادیوم بزرگ آزادی ادامه خواهیم داد.

بازسازی مجموعه ورزشی آزادی تهران با برنامه و منظم ادامه داردبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به ادامه آماده سازی و برنامه نگهداری مجموعه بزرگ آزادی تهران گفت: در مدت بیست روز در کاری جهاد گونه توانستیم الزامات مد نظر کنفدراسیون آسیا را آماده کنیم و خوشبختانه فینالی در شان نام ایران برگزار شد.

وی ادامه داد: قطعا ما ادعایی نداشتیم که تمام مشکلات این مجموعه بزرگ را در سه هفته حل کرده ایم چرا که برای ادامه آماده سازی و ترمیم عمرانی و سازه ای آن نیاز به دویست میلیارد اعتبار و حداقل دو سال زمان داریم.

کریمی گفت: البته اتفاق خوبی هم افتاد و برای فینال آسیا گیت های ورودی تماشاگران آماده شد و ان شاالله در ادامه راه ما برنامه های خودمان را برای آماده سازی و بازسازی مجموعه و استادیوم بزرگ آزادی ادامه خواهیم داد چرا این مجموعه ملی ، سرمایه مردم ایران است.

بیشتر بخوانید:

واکنش تاج بابت فشار AFC برای بازی‌سازی ورزشگاه آزادی ماجرای پیدا شدن ۶ سرویس بهداشتی در ورزشگاه آزادی چه بود؟ فرامرزیان: هزینه بازسازی ورزشگاه آزادی از محل مالیات بر ارزش افزوده تامین می‌شود

انتهای پیام/

اظهارات حسن کریمی درباره ادامه روند بازسازی ورزشگاه آزادی تهران بازسازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برنامه ادامه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار