بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

محیط‌بان وظیفه شناش همدانی به اعدام محکوم شد !

به گزارش گروه حوادث رکنا: در سال ۹۵ تعدادی از متخلفین شکار و صید وارد منطقه حفاظت شده نشر همدان شده و اقدام به شکار غیرقانونی کردند که محیط بانان منطقه حسب وظیفه اقدام به تعقیب و گریز با متخلفان پس از توقیف خودرو کردند که در این حین یکی از محیط بانان پس از فرمان ایست، و در حال دویدن، تفنگ را به قصد تیر اندازی هوایی به بالا می آورد ولی با توجه به ناهموار بودن مسیر، قبل از بالا آمدن کامل تفنگ، گلوله رها می شود که متاسفانه به مقتول اصابت می کند و مجروح می شود.

 فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در این خصوص گفت: به عقیده بنده این حادثه Incident به صورت سهوی رخ داده، چندین بار حضور در محل و شرایط موجود، این موضوع را تأیید می کند و تقاضای تخفیف در حکم محیط‌بان منطقه «نشر» را داریم.

 جمشید محبت خانی با حضور در مناطق حفاظت شده نشر همدان با بیان اینکه محیط بان بعد از شلیک گلوله متهم را به بیمارستان منتقل می کند و متهم بعد از ۱۰ یا ۱۵ روز از دنیا می رود، گفت: متاسفانه بعد از دو سال، دادگاه ما را محکوم به قصاص کرده اما فرصتی وجود دارد که پرونده در دیوان عالی کشور بررسی شود.

وی افزود: محیط بان ضمن اینکه ضابط خاص قضایی است بعد از انجام مراحل هشداری قبل از تیراندازی، اقدام به شلیک گلوله کرده است.

وی اظهار کرد: محیط بان همدانی «سعید مومیوند» از دوسال پیش به اتهام قتل Murder عمد در زندان Prison است و اکنون به قصاص محکوم شده است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

وظیفه همدانی اعدام محکوم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار