بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دردسر جدید برای عثمان دمبله؛ شکایت صاحب خانه سابق او به دلیل رها کردن منزل در شرایط اسفناک!

طرفداری - صاحب خانه عثمان دمبله در دورتموند از این بازیکن بابت تحویل ندادن به موقع و رها کردن آن در شرایطی اسفناک، شکایت کرده است.

به گزارش مارکا، نشریه بیلد آلمان امروز طی گزارشی ویژه مدعی شد صاحب خانه‌ای که دمبله در زمان حضورش در دورتموند در آن اقامت داشت، اخیرا از این بازیکن شکایت کرده است. به گفته این منبع در شکایت طرح شده آمده که صاحب خانه از شرایط اسفناکی که دمبله منزل را در آن رها کرده شاکی است. به گفته صاحب خانه، وقتی او در خانه را باز کرده، همه جای خانه را آشغال و کثافت فرا گرفته بود؛ در یخچال، مقدار زیادی غذای فاسد شده وجود داشت؛ بسته‌های پلاستیکی فراوانی در کابینت خانه وجود داشت و در مجموع آسیب زیادی به منزل وارد شده بود. به گفته این فرد، قبض‌های زیاد پرداخت نشده‌ای نیز پشت در اصلی خانه وجود داشته و بنابراین او تنها فریب خورده ماجرا نبوده است. 

ظاهرا دمبله قرارداد موجود را نه در زمان تعیین شده فسخ کرده و نه رسما منزل را به صاحبش پس داده است. در واقع او زمانی که در تابستان 2017 به دنبال امضای قرارداد با بارسلونا بود، حتی کلیدها را هم به صاحب خانه تحویل نداد تا او مجبور شود به کلی قفل‌های ساختمان را عوض کند! به گفته بیلد صاحب خانه 71 ساله دمبله تقاضای 20 هزار  و 725 یورو جریمه کرده است. مشکل اینجاست که دادگاه حتی آدرس منزل دمبله در بارسلونا را هم ندارد!

دردسر عثمان دمبله شکایت شرایط اسفناک

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار