بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

تجاوز مرد شیطان صفت به زن زیبا در تاریکی / صورت این زن کبود شد + عکس

وحشیانه

به گزارش گروه ترجمه رکنا، این زن به دنبال مردی می گردد که او را مورد ضرب و جرح و سپس به صورت وحشیانه وی را مورد تجاوز Rape جنسی قرار داده است.

صورت ورم کرده، چشمهای کبود، لب های ترکیده و بدنی درمانده، این ها صدماتی است که یک مرد وحشی به این زن وارد کرده است او را مورد تجاوز جنسی قرار دهد. پزشکان می گویند این یک معجزه است و این زن خیلی خوش شانس بود که زنده مانده است.

خانم استفانی هوسان موافقت کرد تصاویرش منتشر شود به امید آن که این عکس متحیر کننده کمک کند تا او بتواند فرد مهاجم را پیدا کند.

همچنین پلیس ردپاهایی از این مرد به دست آورده است و تصاویر مبهمی از وی که یک سفید پوست است در اختیار دارد.

استفانی در این رابطه می گوید: این یک معجزه است که من زنده مانده ام. تمام پشت بدن و شانه ها و صورت من ورم کرده بینی ام شکسته و لبهایم به شدت زخمی شده بود. اگرچه زخم های جسمی وی التیام یافته است اما زخم های روحی اش همچنان پابر جاست. او معتقد است بعد از این حمله زندگی اش به کلی دگرگون شده است و از بیرون رفتن در شب و تنهایی به شدت می ترسد.

زن جوان در حال بازگشت از یک کلوپ شبانه بود که یک مرد با استفاده از تاریکی شب این خانم تنها را به گوشه ای خلوت در خیابان کشانده و بعد از ضرب و شتم فراوان وی را مورد تجاوز قرار داد.

یک عابر که این زن را بی هوش و خون آلود پیدا کرده بود به سرعت به بیمارستان رساند و زندگی وی را نجات داد.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

تجاوز شیطان تاریکی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار