بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

شاهرودی: استقلالی‌ها از امروز به اردو می‌آیند

رضا شاهرودی، مربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان معتقد است که انجام بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در تهران به بازیکنان این تیم انرژی مضاعف می‌دهد.

به گزارش جی پلاس، رضا شاهرودی، مربی تیم فوتبال امید کشورمان در حاشیه تمرین صبح امروز (دوشنبه) این تیم در خصوص رقبای ایران در مسابقات مقدماتی المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: همه گروه‌ها سخت است. من ابتدا باید از اردوی خودمان بگویم که از 19 آبان شروع شد، اما به صورت رسمی از امروز که فیفادی است آغاز می‌شود و بازیکنان را در اختیار داریم. متأسفانه برای زلاتکو کرانچار هم مشکل ویزایی به وجود آمده است که قرار بود امروز به ایران برگردد، اما با توجه به مشکلی که پیش آمد فردا می‌آید.

وی با اشاره به برگزاری تمرینات تیم امید در مجموعه الیاف در شهریار گفت: همان‌طور که می‌دانید، آکادمی ملی فوتبال در اختیار تیم ملی بزرگسالان است و ما به مجموعه الیاف آمده‌ایم. شرایط جوی امروز را هم دیدید که هوا بارانی بود و ما مجبور شدیم در سالن تمرین کنیم.

شاهرودی در خصوص برگزاری بازی‌های مقدماتی المپیک تیم امید مقابل عراق، یمن و ترکمنستان در تهران، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مرحله نخست بازی‌های مقدماتی المپیک در تهران برگزار می‌شود که این مسئله به بازیکنان انرژی مضاعف می‌دهد تا بتوانیم از این مرحله صعود کنیم. مرحله بعدی نیز در تایلند برگزار می‌شود که امیدواریم بتوانیم به المپیک صعود کنیم.

مربی تیم فوتبال امید کشورمان درباره امکانات این تیم و اینکه کمپ تیم ملی فقط در اختیار تیم ملی بزرگسالان است و این ماجراها چه زمانی پایان خواهد یافت تا همه تیم‌ها بتوانند شرایط یکسانی داشته باشند، اظهار داشت: باید همه دست به دست هم بدهیم و تا به اینجا شرایط خوبی نبوده است. زمان بازیگری ما هم این مسائل بود، اما باید تلاش کنیم با این مشکلات بسازیم. شما رسانه‌ها، ما و هواداران باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات را رفع کنیم. امکانات فراهم نیست، اما بالاخره همه دوست دارند ما به المپیک راه پیدا کتیم که برای این کار باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات حل شود. ما هم تلاش می‌کنیم با مشکلات اندکی که داریم و می‌دانیم شرایط بازیکنان هم زیاد جالب نیست، تیم خوبی داشته باشیم تا به المپیک برویم و دل مردم را شاد کنیم.

وی درباره شناختش از عراق که سخت‌ترین رقیب ایران در مقدماتی المپیک خواهد بود، گفت: ما با عراق دو بازی دوستانه داشتیم و باید بگویم تیم خوبی است. شاید برخی بگویند یمن تیمی نیست، اما همین تیم هم می‌تواند برای ما مشکل‌ساز ‌شود. با این حال خوشبختانه مرحله اول مقدماتی المپیک در تهران است و در خانه بازی داریم که این مسئله به ما کمک می‌کند.

شاهرودی در خصوص غیبت مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش در تمرینات تصریح کرد: بازیکنان استقلال با کرانچار یا حمید استیلی هماهنگ کرده‌اند که دیرتر به تمرینات اضافه شوند. آنها از امروز بعدازظهر به ما اضافه می‌شوند که فیفادی است و همه بازیکنان باید در اختیار تیم امید باشند.

مربی تیم فوتبال امید کشورمان در خصوص بازی دوستانه این تیم با عمان و اینکه این بازی دوستانه چه کمکی به تیم امید می‌کند، اظهار داشت: این بازی دوستانه خیلی به ما کمک می‌کند. اکنون تمرین کردن ما زیاد مهم نیست و باید بازی دوستانه بین‌المللی انجام دهیم تا تیم به آمادگی ایده‌آل برسد. اگر دوستان بازی‌های دوستانه بین‌المللی قوی‌تر بگذارند، با شرایط بهتری راهی مسابقات می‌شویم.

شاهرودی استقلالی امروز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار