تبلیغات

ورود شورا و شهرداری به ساخت بانک و برج در پادگان 06/ در حال رایزنی با ارتش هستیم

ورود شورا و شهرداری به ساخت بانک و برج در پادگان 06/ در حال رایزنی با ارتش هستیم

جامعه > شهری - ایسنا نوشت: عضو هیات رییسه شورای شهر تهران از ورود شورا و شهرداری به موضوع پادگان 06 خبر داد.

زهرا نژاد بهرام با بیان اینکه پادگان 06 یکی از پادگان‌های بزرگ چند هکتاری داخل شهر تهران است که در مجموعه شهری قرار گرفته، گفت: در حال حاضر مسوولان شهرداری در حال رایزنی با مسوولان ارتش هستند که 70 درصد این فضای پادگان در اختیار شهرداری قرار گیرد.

وی گفت: این پادگان در داخل بافت مسکونی و در خیابان پاسداران قرار دارد که متاسفانه سرانه‌های شهری این منطقه از جمله فضای سبز به شدت کم است. امیدواریم با دریافت 70 درصد زمین پادگان 06 بتوانیم آن را به بوستان تبدیل کنیم.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه متاسفانه در طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر ساخته شدن بانک و یا برج در این پادگان به گوش می‌رسد، گفت: این شایعات را رد می‌کنم چراکه در صورت توافق مسوولان شهرداری و ارتش برای واگذاری 70 درصد زمین این پادگان، این محدوده به پارک در راستای افزایش فضای سبز منطقه پاسداران تبدیل خواهد شد.

مدتی است که یکی از بازیگران عرصه سینما با انتشار عکس‌هایی از پادگان 06 در فضای مجازی، از مسوولان می‌خواهد که نسبت به خرید این محوطه و تبدیل آن به پارک و فضای سبز عمومی اقدام کنند.

47235

شهرداری پادگان رایزنی هستیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات