بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

راسلر: منچسترسیتی ترسی از منچستریونایتد ندارد؛ رویارویی با سیتی برای هر تیمی دشوار است

طرفداری- در هفته دوازدهم لیگ برتر جزیره، دربی منچستر روز یک شنبه ساعت 20 در استادیوم اتحاد برگزار خواهد شد.

به نقل از وبسایت رسمی منچسترسیتی، در آستانه دربی 177 منچستر، اووه راسلر معتقد است که ژوزه مورینیو در نتیجه گیری از بازی های بزرگ مهارت دارد و سیتیزن ها باید انتظار یک مسابقه سخت و تاکتیکی را داشته باشند. اووه در مصاحبه خود توضیح داد:

منچسترسیتی ترسی از یونایتد ندارد. سیتی فرم خوبی دارد و با در نظر گرفتن غیبت کوین دی بروین، سیتیزن ها با تمام توان خود به مصاف شیاطین سرخ خواهند رفت. بنابراین، گواردیولا بهترین ترکیب از بازیکنان خود که دارای اعتماد به نفس بالا هستند را انتخاب خواهد کرد.

مربی حال حاضر مالمو سوئد در ادامه اظهار داشت:

در جدال مقابل یوونتوس، منچستریونایتد بسیار تلاش کرد و در آخر با  کمی خوش شانسی موفق شد یک برد ارزشمند در تورین بدست آورد. در کل، نظرم آن است که منچسترسیتی ترسی از حریفش ندارد و هدف این تیم کسب 3 امتیاز بازی است. توقع ندارم که این مسابقه آسان باشد زیرا ژوزه مورینیو مربی با تجربه ای است و تلاش خواهد کرد تا با سبک منحصر به فرد خود، ریتم بازی سیتیزن ها را برهم بریزد. 

راسلر در ادامه صحبتهایش افزود:

احتمال می دهم که یونایتد به ما اجازه بدهد تا وارد نیمه زمین آن ها شویم و سپس با استفاده از سرعت آنتونی مارسیال و مارکوس رشفورد به منچسترسیتی آسیب بزند. علاوه بر این، بازیکنان ژوزه مورینیو فیزیکی و تنومند هستند و مانع از بازیسازی بازیکنان سیتی خواهند شد. ما باید صبور باشیم و با به کار گیری پاس های سریع، موقعیت خلق کنیم. با توجه به فرم بازیکنانمان و کیفیت آن ها، این تیم می تواند برای هر تیمی دردسر ساز شود. از طرفی طرفداران در اتحاد به ما بسیار کمک خواهند کرد و اشتیاق آن ها در بازی دربی به کمک بازیکنان سیتی خواهد آمد.

پیام من به هواداران این است که یک جو و اتمسفر مناسب برای بازیکنان سیتی درست کنند و از ابتدا تا انتها مسابقه، تیمشان را تشویق کنند. من بازی دربی را پس از مسابقه تیمم با الفسبورگ نگاه خواهم کرد. اگر سیتی و مالمو پیروز شوند، روز یک شنبه خارق العاده خواهد شد. 

راسلر منچسترسیتی منچستریونایتد ندارد رویارویی دشوار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار