بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کومیته بانوان ایران در انتظار برنز جهانی کاراته

تیم ‌کومیته بانوان ایران پس از پیروزی در مسابقات جدول شانس مجدد رقابت‌های قهرمانی‌ جهان کاراته ۲۰۱۸ اسپانیا به دیدار رده‌بندی راه یافت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان ۲۰۱۸ اسپانیا که به میزبانی شهر مادرید در حال پیگیری است، تیم کومیته بانوان ایران پس از راهیابی به جدول شانس مجدد، با پیروزی مقابل حریفان به دیدار رده‌بندی راه یافت و باید فردا (شنبه) ۱۹ آبان برای کسب مدال برنز در این بخش به مصاف تیم کشور میزبان(اسپانیا) برود.

تیم کومیته بانوان ایران با ترکیب حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، فاطمه چالاکی و رزیتا علی‌پور در نخستین ‌گام به مصاف تیم سنگال رفت‌ که با حساب ۲ بر صفر به پیروزی رسید. شاگردان ستاره موسوی در ادامه راه تیم هلند را یک بر صفر شکست دادند اما در مبارزه سوم با حساب ۲ بر یک نتیجه را به تیم‌ ژاپن‌واگذار کردند اما به دلیل صعود تیم ژاپن به فینال این رقابت‌ها، تیم ایران به جدول شانس‌ مجدد راه یافت.

شاگردان‌ موسوی پس از راهیابی به جدول شانس مجدد، در مبارزه نخست این مرحله با نتیجه یک بر صفر ترکیه را شکست دادند و در مبارزه دوم نیز با حساب ۲ بر صفر تیم‌ کومیته کوزوو را مغلوب کرده و راهی مسابقه رده‌بندی شدند.

پیش از این نیز تیم‌ کومیته مردان ‌ایران تحت مربی‌گری شهرام‌ هروی توانست با پیروزی مقابل رقبایش‌ راهی مسابقه فینال این رقابت‌ها شود.

انتهای پیام

کومیته بانوان ایران انتظار جهانی کاراته

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار