بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آنچلوتی: حرکت مورینیو مبتذل نبود بلکه واکنشی قابل درک به توهین ها بود؛ در سراسر ایتالیا فرهنگ توهین وجود دارد

طرفداری- در هفته دوازدهم سری آ، ناپولی مهمان جنوا خواهد بود. به گزارش وب سایت گل، کارلو آنچلوتی، سرمربی ناپولی در خصوص احتمال امتیاز از دست دادن یوونتوس برابر میلان و حرکت ژوزه مورینیو برابر طرفداران بیانکونری، صحبت کرد:

آیا در بازی میلان و یوونتوس، از میلان انتظار هدیه ای دارم؟ تنها هدیه ای که در این بازی می توانم انتظارش را داشته باشم، برگزاری یک بازی زیبا است. ما باید روی مسابقه خودمان یعنی بازی با جنوا تمرکز کنیم. آن ها تیم باانگیزه ای هستند و بازی در استادیوم شهر جنوا اصلا آسان نیست. آن ها در دو بازی اخیر شکست خورده اند و با انگیزه شکست دادن ما، پا به مسابقه می گذارند. بنابر این باید ما نیز با انگیزه ای چون بازی برابر پاری سن ژرمن، مقابل جنوا بازی کنیم تا بتوانیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم.

از کارلو آنچلوتی در خصوص حرکت ژوزه مورینیو پس از پایان دیدار منچستریونایتد و یوونتوس سوال شد. وی با تقلید حرکت مورینیو گفت:

ببخشید، صدایتان را نشنیدم! هرکسی که پا به زمین فوتبال می گذارد، مسئولیتی دارد و ما باید این را درک کنیم. بنابر این هیچ از 90 دقیقه توهین شنیدن در کنار زمین خوشحال نمی شود. حرکت مورینیو یک واکنش قابل درک بود. واکنش مورینیو، حرکتی مبتذل نبود بلکه طعنه ای در واکنش به توهین ها به شمار می رفت. من فقط هواداران یوونتوس را خطاب قرار نمی دهم. در ایتالیا، فرهنگ توهین وجود دارد و این فرهنگ در ناپل و میلان هم دیده می شود. 

آنچلوتی مورینیو مبتذل واکنشی توهین سراسر ایتالیا فرهنگ توهین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار