بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

نساجی 2-0 استقلال خوزستان؛ رستگاری شیرین شاگردان نکونام با تیم 10 نفره!

طرفداری- در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم نساجی قائم شهر مقابل استقلال خوزستان صف‌آرایی کرد که در پایان شاگردان نکونام موفق شدند با نتیجه 2 بر 0 بازی را به سود خود به پایان برسانند.

مشخصات بازی

هفته دوازدهم لیگ برتر
نساجی قائم شهر-استقلال خوزستان
جمعه 18 آبان‌ماه 1397 ساعت 15:00
ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر

ترکیب دو تیم

ترکیب

گزارش بازی

در نیمه اول شاگردان نکونام کار را بهتر آغاز کردند و اساس برنامه‌های هجومی نساجی روی جناح راست بود. در دقیقه 8 سید محمد میری ارسال خطرناکی انجام داد که فرزین گروسیان آن را دفع کرد. در دقیقه 26 امید سینگ از جناح راست سانتری انجام داد که با اثرگذاری علی اصغر عاشوری توپ به سید محمد میری رسید و این بازیکن با یک ضربه کوتاه دروازه استقلال خوزستان را باز کرد. بعد از گل هر دو تیم بازی پایاپایی را از خود به نمایش گذاشتند. در دقیقه 45 ابوالفضل علایی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

در نیمه دوم نساجی با وجود ده نفره شدن به حملات خود ادامه داد و استقلال خوزستان نیز درصدد جبران گل خورده برآمد. در دقیقه 49 سانتر ایمان مبعلی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر وحید خشتان همراه بود اما لک آن را مهار کرد. در دقیقه 56 شوت زیبای مهرداد عبدی از پشت محوطه جریمه به تیرک دروازه برخورد کرد و در برگشت علی اصغر عاشوری دروازه گروسیان را برای بار دوم باز کرد. در دقیقه 90 روی فرصت خطرناک استقلال خوزستان وحید خشتان شوتی زد که در اختیار حامد لک قرار گرفت.

نساجی استقلال خوزستان رستگاری شیرین شاگردان نکونام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار