بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

گو اویوا: بدون توجه به نتیجه دیدار رفت به میدان می‌رویم؛ می‌خواهیم نخستین تیمی باشیم که پرسپولیس را در خانه شکست می‌دهد

طرفداری- به گزارش خبرنگار طرفداری، گو اویوا در نشست خبری پیش از دیدار کاشیما آنتلرز مقابل پرسپولیس در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت:

همانطور که می دانید بازی رفت را در خانه بردیم اما می‌دانیم بازی برگشت خیلی خیلی سخت خواهد بود و ما بدون توجه به بازی رفت بازی خواهیم کرد و از دقیقه اول تا آخر سعی می‌کنیم خوب بازی کنیم.

اویوا، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بازی سختی در پیش دارید و تیم را چطور برای این بازی آماده کردید، اظهار داشت:

بازی های خارج از خانه همیشه سخت هستند. بازی‌های ما در خارج از خانه همیشه سخت بود و با شرایط بازی فردا بیگانه نیستیم اما اگر بتوانیم در ۲۰ دقیقه اول همانطور که می‌خواهیم بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم، مشکلی نخواهیم داشت. 

سرمربی کاشیما آنتلرز، در ادامه درباره اینکه پرسپولیس همیشه در ورزشگاه آزادی با حضور هوادارانش نتیجه می‌گیرد، نظر شما راجع به جو ورزشگاه آزادی چیست، گفت:

همانطور که گفتم از نظر تعداد تماشاگران که در استادیوم خواهند بود شرایطمان سخت خواهد بود. مطمئناً ارتباط کلامی بین من و بازیکنان سخت خواهد بود و باید از زبان بدن استفاده کنیم. اما تمام تلاشمان این است که خوب بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم. از تیم ما هواداران کمی به ورزشگاه آمدند ولی امید داریم که مقابل هواداران نتیجه خوبی بگیریم.

وی در ادامه در باره اینکه پرسپولیس در زمین خودش شکست‌ناپذیر بوده است نیز گفت:

البته این را می‌دانیم که پرسپولیس در خانه خوب بازی می‌کند. این اطلاعات را قبلا دریافت کردیم و فردا مأموریت ما این است که اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را در خانه شکست بدهیم.

اویوا در ادامه درباره اینکه چرا در بازی رفت بازی در ۳ بعدازظهر برگزار شد آیا استراتژی خاصی داشتید که بازی در این ساعت برگزار شود، (خنده سرمربی کاشیما هنگام شنیدم سوال خبرنگار)، تأکید کرد:

جواب من این است که  ما استراتژی خاصی در مورد زمان بازی نداشتیم چراکه این یک بازی عادی برای ای اف سی است. در ژاپن معمولا مسابقات در روزهای وسط هفته‌ است. بازی هایی که در میان هفته است معمولا تماشاگران زیادی به بازی نمی‌آیند ولی برگزاری بازی‌های مهم در روزهای آخر هفته به خاطر حضور هواداران و فروش بلیت بازی است که تماشاگران زیادی به بازی بیایند. به این دلیل این بازی در این ساعت برگزار شد و بحث دیگری ندارد.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید هنوز نیمه دوم برای ما باقی مانده است، چه استراتژی برای بازی فردا دارید تا نتیجه بازی برای شما ایده آل باشد، گفت:

در مورد بازی ایده آل برای ما باید بگویم بازی خوب برای فردا برای ما دفاع سخت و خوب خواهد بود تا عملکرد خوبی داشته باشیم حتی نیمه تهاجمی ما هم باید خوب عمل کند. باید ارتباط خوبی بین دفاع و حمله ما باشد تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا نتیجه از آن ما شود. 

اویوا نتیجه دیدار میدان خواهیم نخستین باشیم پرسپولیس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار