بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دست‌نوشته‌های «احمد عزیزی» در اختیار ارشاد کرمانشاه/ 600 صفحه هنوز منتشر نشده

ابوالفضل عزیزی فرزند مرحوم احمدعزیزی از شاعران کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره آثار منتشر نشده این شاعر فقید اظهار داشت: آثار دست نوشته پدرم آماده و مهیا شد و در اختیار اداره کل ارشاد استان کرمانشاه قرار گرفت تا منتشر شود. این آثار شامل دست نوشته‌ها و اشعار کردی است که باید از سوی یک ناشر تخصصی روانه بازار کتاب شود.

عزیزی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه از این دست‌نوشته‌ها می‌توان حدود ۵ کتاب را منتشر کرد. این آثار دارای نام نیستند، اما فرد متخصص و اهل فنی که «احمد عزیزی» و آثار او را بشناسد می‌تواند روی این آثار کار کرده و آنها را کامل کند، ما به چنین تخصص و فردی نیازمندیم.

فرزند مرحوم عزیزی در ادامه همچنین با تاکید بر اینکه این اشعار شامل غزل، مثنوی و شطحیات است، توضیح داد: حدود ۶۰۰ صفحه اثر دست نویس از پدر موجود است که هنوز منتشر نشده است. پدرم نیست اما آثارش زنده هستند و خواننده‌ای که امروز این آثار را می‌خواند متوجه زنده بودن ابیات می‌شود. بنابراین جای کار برای انتشار این آثار وجود دارد.

وی به تلاش‌های موسسه شهرستان ادب در انتشار اشعار پدرش اشاره کرد و با تقدیر از این توجه گفت: «کفش‌های مکاشفه» و «گیسوان شب» دو اثری هستند که شهرستان ادب در انتشار آنها پیش قدم شده است. این آثار است که می‌تواند «احمد عزیزی» را زنده نگاه دارد.

انتهای پیام/

نوشته عزیزی اختیار ارشاد کرمانشاه منتشر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار