بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اپ‌نت: ویجت‌های جذاب هواشناسی با Overdrop Pro

به اشتراک‌گذاری

برای داشتن اطلاعات دقیق در زمینه پیش‌بینی وضعیت آب‌و هوا آن هم با ظاهری مدرن Overdrop Pro یکی از بهترین‌هاست. این اپ ابتدا وضعیت را طی 24 ساعت پیش‌رو به نمایش گذاشته و سپس می‌تواند اطلاعات مربوط به یک هفته را با دقت بالا و احتمالات قوی بیان کند که این خود یکی از نقاط قوت آن به شمار می‌رود. این سیستم پیش‌بینی تمامی اطلاعاتی که لازم بوده را به نمایش می‌گذارد. این اطلاعات شامل میزان رطوبت هوا، پوشش ابری، فشار و دمای هوا، شاخص UV، ساعت محلی و… می‌باشد.

Overdrop Pro - Animated Weather & Widgets قبلی 1 از 4 بعدی

Overdrop Pro اطلاعاتی که می‌خواهد به نمایش بگذارد را به صورت انیمیشنی نشان می‌دهد تا برای کاربران جذاب باشد. این اطلاعات را می‌توان به صورت ویجت بر روی صفحه نمایش قرار داد تا در دسترس‌تر باشند. ویجت‌ها را می‌توان برای نمایش ساعت و دمای هوا و یا هرگونه اطلاعاتی که بیشتر موردنیاز شماست انتخاب و استفاده کرد. انواع تم‌های متنوع و زیبا و نیز تصاویر متحرک مختلف نیز در اپ گنجانده شده‌اند تا آن‌گونه که در سلیقه شماست مورد استفاده قرار بگیرند.

هواشناسی overdrop

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار