بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 آپدیت رابط کاربری One UI‌ را دریافت نخواهند کرد

رابط کاربری One UI‌ به اشتراک‌گذاری

بر اساس اعلام رسمی شرکت سامسونگ، رابط کاربری One UI‌ برای گوشی‌های پرچم‌دار گلکسی اس 9، اس 9 پلاس و نوت 9 اوایل سال آینده از راه خواهد رسید، با این حال خبر مأیوس کننده آنکه این ویژگی برای گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 ارائه نخواهد شد.

اگر پیگیر اخبار دنیای فناوری باشید، احتمالاً در جریان هستید که سامسونگ به تازگی از نمایشگر منعطف Infinity Flex در کنار رابط کاربری One UI‌ رونمایی کرد که صرفاً برای گوشی‌های با صفحه‌نمایش غول‌آسا توسعه یافته است.

در همین خصوص..

سامسونگ سعی کرده المان‌های تعاملی مثل دکمه‌ها یا آیتم‌های اصلی را در نیمه پایینی صفحه جای داده و المان‌هایی را که صرفاً برای نمایش اطلاعات ظاهر می‌شوند در نیمه بالایی جای دهد. به این ترتیب در اکثر مواقع نیازی به لمس بخش بالایی صفحه نیست تا بتوانید با یک‌دست و با انگشت شست خود به راحتی با گوشی کار کنید.

طبق اعلام شرکت کره‌ای، نسخه بتای این رابط کاربری از ماه آینده برای کاربران کشورهای ایالت متحده، آلمان و کره‌ای ارائه خواهد شد. البته در نظر داشته باشید تعداد گوشی‌هایی که قادر به دریافت این به‌روزرسانی هستند از انگشتان یک دست هم فراتر نمی‌رود. بر این اساس نسخه نهایی رابط کاربری One UI‌ همراه با آپدیت اندروید 9 پای برای گوشی‌های گلکسی اس 9 و 9 پلاس در کنار گلکسی نوت 9 منتشر خواهد شد.

با این تفاسیر پرچم‌داران سال گذشته سامسونگ رابط کاربری One UI‌ را دریافت نخواهند کرد؛ مگر آنکه سامسونگ این رویه را در آینده تغییر دهد.

منبع phonearena گلکسی گلکسی آپدیت کاربری دریافت نخواهند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار