بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

حالا می‌توانید هنگام آپدیت اپلیکیشن‌ها در اندروید از آن‌ها استفاده کنید

استفاده از اپلیکیشن اندروید در هنگام آپدیت به اشتراک‌گذاری

گوگل شب گذشته گردهمایی خود را برای توسعه‌دهندگان برگزار کرد. این شرکت اعلام کرد که از این پس توسعه‌دهندگان می‌توانند با دسترسی‌های بیشتر کاربران به مجبور به آپدیت اپلیکیشن کنند و روش‌هایی را انتخاب کنند که کاربر تشویق به آپدیت شود. البته می‌توانید در برخی موارد به استفاده از اپلیکیشن اندروید در هنگام آپدیت بپردازد.

برای سوق دادن بیشتر کاربران به سوی آپدیت اپلیکیشن، توسعه‌دهندگان دو راه پیش روی خود دارند. اگر یک اپلیکیشن مشکل امنیتی دارد، توسعه‌دهنده می‌تواند یک پیام تمام صفحه را در هنگام باز کردن اپلیکیشن به کاربران نمایش دهد. البته کاربران می‌توانند آپدیت را به تاخیر بیاندازند تا به وای‌فای، شارژ بیشتر یا شرایط بهتری دست پیدا کنند.

در همین خصوص..

اگر آپدیت ضرورت کمتری دارد، API تازه به کاربران اجازه می‌دهد که از اپلیکیشن اندروید در هنگام آپدیت خود استفاده کنند. در حقیقت در این مورد در هنگامی که آپدیت در حال دانلود و نصب است، می‌توانید به صورت نرمال به استفاده از آن بپردازید. نسخه جدید اپلیکیشن هم هنگامی به کار می‌افتد که شما اپلیکیشن را ببندید و دوباره باز کنید.

این مسئله یک قدم بزرگ برای کاربران و توسعه‌دهندگان است. اینگونه شرکت‌ها می‌توانند راحت‌تر اپلیکیشن خود را آپدیت کنند و کاربران نیز آسایش بیشتری خواهند داشت. اگر اپلیکیشن دارای باگی باشد این API تازه به شرکت اجازه می‌دهد که سریع‌تر آن را آپدیت کند و باگ را از بین ببرد. همچنین زمان انتظار برای تکمیل شدن یک آپدیت هم از بین خواهد رفت و نیاز نیست که مدت طولانی صبر کنید تا اپلیکیشن آپدیت شوید و همزمان می‌توانید از اپلیکیشن استفاده کنید.

این API جدید فعلا در حال تست توسط یک سری از شرکای پلی استور است. انتظار می‌رود که در آینده نزدیک توسعه‌دهندگان به این API دسترسی داشته باشند.

منبع TheVerge توانید هنگام آپدیت اپلیکیشن اندروید استفاده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار