بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

پلیس عاملان همکاری با تروریست‌های اهواز را آزاد کرد

پلیس دانمارک ۳ نفر از اعضای گروهک الاحوازیه را که روز گذشته به اتهام تمجید از حمله تروریستی اهواز بازداشت کرده بود، آزاد کرد.

این سه نفر از اعضای گروهک «الاحوازیه» بودند که از عاملان حمله تروریستی ۲۲ سپتامبر در ایران (حمله تروریستی اهواز) تمجید کرده‌ بودند.

پلیس دانمارک اعلام کرد این سه نفر را مورد بازجویی قرار داده و پس از احراز بی‌گناهی آنان، دلیلی برای ادامه بازداشت نداشته است.

دادستان هم گفته است برای درخواست حبس موقت تا زمان برگزاری جسله دادگاه دلیلی وجود نداشته است.

سخنگوی پلیس دانمارک روز گذشته بدون اشاره به هویت افراد بازداشت‌ شده گفته بود: تمجید از حملات تروریستی نقض قوانین دانمارک است و این افراد یا جریمه می‌شوند یا به دو سال حبس محکوم خواهند شد.

در حمله تروریستی روز شنبه ۳۱ شهریور سال جاری به رژه نظامی در اهواز ده‌ها ایرانی شهید و زخمی شدند.

«یعقوب حر تُستری» سخنگوی گروهک تروریستی مذکور، دقایقی پس از حمله تروریستی اهواز در گفتگو با شبکه معاند «ایران اینترنشنال» از این حمله تروریستی تمجید کرد. برخی اعضای گروهک تروریستی الاحوازیه هم‌اکنون در دانمارک حضور دارند.

پس از حمله تروریستی اهواز وزارت خارجه کشورمان سفرای هلند و دانمارک را به دلیل حضور برخی از اعضای این گروهک تروریستی در این دو کشور احضار و مراتب اعتراض خود را اعلام کرد. وزارت خارجه دانمارک نیز ضمن محکوم‌کردن این حمله تروریستی وعده داد تحقیقاتی درباره حضور گروهک الاحوازیه در این کشور انجام می‌دهد.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

عاملان همکاری تروریست اهواز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار