بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

استخدام مدیر پروژه نرم افزار،Back-End Developer،برنامه نویس

استخدام تحلیل گران

شرکت تحلیل گران جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،محدوده صادقیه از افراد علاقه مند جهت حضور در چالشی متفاوت و اجرای ایده ای خاص دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی شرایط احراز راههای ارتباطی مدیر پروژه نرم افزار مسلط به NetCore. مسلط به بانک‌های اطلاعاتی NoSQL منجمله MongoDB مسلط به تحلیل سیستم و مفاهیم فرایندی توانایی استفاده از متدولوژی ها ، ابزارها و تکنیکهای مدیریت پروژه تسلط به گیت و اسکرام آشنایی با طراحی و پیاده سازی شبکه اجتمایی توانایی درک و حل مساله توانایی مدیریت تیم فرانت و بک اند داشتن ۵ سال سابقه کاری مرتبط تمام وقت manager@tahlilgaranco.ir Back-End Developer مسلط به Net. و#C آشنائی با ASP.NET Core مزیت محسوب می شود مسلط به Entity Framework و یا آشنا به سایر ORM ها آشنایی با SQL Server آشنایی با طراحی و پیاده سازی شبکه اجتمایی امکان پیاده سازی وب سرویس با Web API برای اپلیکیشن با تعداد کاربر همزمان بالا آشنایی با بانک‌های اطلاعاتی NoSQL منجمله MongoDB مزیت محسوب میشود. آشنایی با DDD مزیت محسوب میشود. آشنا به Version Control مسلط به مفاهیم TFS, Agile و Scrum حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت dev-back@tahlilgaranco.ir برنامه نویس موبایل مسلط به جاوا اسکریپت ES۶,JSX مسلط به React native مسلط به Git آشنایی با Image Processing مزیت محسوب می شود مسلط به Async Storage OR Realm مسلط به Web services درک کامل از پلتفرم های Android و iOS آشنایی با مفاهیم Messaging آشنا به مفاهیم UI &UX داشتن بیش از ۵ برنامه در داخل مارکت الزامی میباشد تمام وقت dev-mobile@tahlilgaranco.ir

درباره شرکت:

شرکت تحلیلگران در حوزه IT از سال ۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده و اکنون در حوزه شبکه های اجتماعی در بستر موبایل پروژه ای کاملا متفاوت را شروع کرده است.

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل مندرج در هر ردیف شغلی ارسال نمایند.

استخدام پروژه افزار developer برنامه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار