بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

فرمانده مرزبانی ایلام: بدون ویزا و گذرنامه به مهران نیایید

فرمانده مرزبانی ایلام از تردد زائران در امنيت و آرامش کامل در مرز مهران خبر داد و گفت: خروج از مرز مهران بدون گذرنامه و ويزا امکان‌پذير نيست.

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا، یحیی الهی با اشاره به اینکه تردد در مرز مهران با سهولت و آرامش کامل در حال انجام است، اظهار کرد: مرز مهران شور و حال حسینی دارد، مشتاقان اهل بیت و عزاداران حسینی (ع)، در کاروان‌های مختلف به این شهر مرزی می‌آیند، سختی‌ها و مشقت‌ها را با جان و دل می‌خرند تا با خاطری آسوده و با آرامش بتوانند از مرز مهران خارج و به عتبات عالیات مشرف شوند.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ وی با اعلام اینکه تردد در این مرز بین‌المللی فقط با داشتن ویزا و گذرنامه قانونی امکان‌پذیر است، تصریح کرد: داشتن مدارک و مجوزهای لازم برای خروج زائران احترام به قوانین بین‌المللی است و زوار باید به این قوانین احترام بگذارند.

فرمانده مرزبانی استان ایلام با تقدیر و تشکر از مردم در همکاری با نیروهای انتظامی و مرزبانان مستقر در پایانه مرزی مهران، از زائران و عاشقان حسینی خواست که با در دست داشتن گذرنامه و ویزا و دیگر مجوزهای قانونی به پایانه مرزی مهران مراجعه کنند.

فرمانده مرزبانی ایلام گذرنامه مهران نیایید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار