بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت چرم

از فردا در تهران؛

پنجمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش چرم و صنایع­ ­ ­ ­وابسته ­از فردا­آغاز می شود.

برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت چرمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، این نمایشگاه با حضور بیش از 90­­شرکت و واحد تولیدی داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

در پنجمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش چرم و صنایع وابسته شرکت ها و تولیدکنندگانی از کشورهای ترکیه، هند و چین حضور و مشارکت داشته و جدیدترین تولیدات صنعت چرم و صنایع مرتبط با این هنر صنعت را به نمایش عموم می گذارند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه چهار نشست و کارگاه علمی و تخصصی با حضور استادان دانشگاه ها، متخصصین و صاحبان صنایع چرمی کشور برگزار خواهد شد.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندیهای صنعت چرم ایران با هدف توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی و نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه 5 روزه است.

ایران با پیشینه سه‌ هزار ساله، نخستین و قدیمی‌ترین تولیدکننده چرم جهان است؛ امروز نیز ایران جزو ۳ کشور اصلی در تولید پوست و صادرکننده محصولات نیم ساخته است.

برگزاری پنجمین نمایشگاه المللی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار