بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کاهش سطح معاملات طلا در بازار

رئیس­­ کمیسیون تخصصی طلاوجواهر از کاهش سطح معاملات و جذابیت طلا با ثبات نسبی قیمت این کالا در بازار خبر داد.

کاهش سطح معاملات طلا در بازارمحمد کشتی آرای در گفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با اشاره به اینکه اقدامات بانک مرکزی در جهت ساماندهی بازار ارز سبب ثبات قیمت طلا در هفته گذشته شده است افزود: ثبات ایجاد شده در نرخ ارز سبب بی تاثیری افزایش قیمت طلای جهانی در بازار داخلی ایران شد.

وی افزایش نرخ ارز را سبب افزایش مجدد قیمت طلا دانست و گفت: با افزایش قیمت ارز دوباره شاهد افزایش 200 هزار تومانی قیمت سکه بوده ایم که قیمت این کالا را به 4 میلیون و 435 هزار تومان رسانده است.

رئیس­ کمیسیون تخصصی طلاوجواهر قیمت هر انس طلا را در بازار های جهانی امروز با 4 دلار کاهش نسبت به روز گذشته 1223 دلار اعلام کرد و ادامه داد: امروز هر قطعه سکه طرح قدیم 4 میلیون و 200 هزارتومان ، نیم سکه 2 میلیون و 160 هزارتومان،​ ربع سکه یک میلیون و 160 هزار تومان و سکه یک گرمی را 670 قیمت گذاری شده است.

کشتی آرای گفت: امروز هر مثقال طلای آب شده یک میلیون و 800 هزارتومان و هرگرم طلای 18 عیار 415هزار تومان داد و ستد شده است.

وی وضعیت بازار را بدون التهاب دانست و ادامه داد: حباب سکه با افزایش نرخ ارز به 300 هزارتومان رسیده است.

معاملات بازار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار