بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

درخواست سرمربی پرسپولیس برای اردوی 12 روزه

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ که دوره تعطیلی تمرینات را برای استراحت در کشورش به سر می‌برد، برنامه مورد نظر خود برای تمرینات، اردو و بازی‌های تدارکاتی را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای این منظور از سوی باشگاه انجام شود.

طبق این برنامه، شروع تمرینات سرخپوشان از همان تاریخ 26 خرداد خواهد بود که پیش از این اعلام شده بود. اولین تمرینات هم از ساعت 17:30 دقیقه این روز خواهد بود و در اکثر روزها تمرینات به صورت روزی دو جلسه انجام می‌شود.

* برانکو ایوانکوویچ در برنامه‌ای که برای آماده‌سازی سرخپوشان در نظر گرفته است، اردوی 12 روزه را از باشگاه درخواست کرد.

او برای شروع این اردو، تاریخ 8 تیر ماه را در نظر دارد و بر اساس آن، تمرینات تا 20 تیر ماه انجام می‌شود. با اجرای این برنامه، 21 تیر ماه زمان بازگشت سرخپوشان خواهد بود.

در جریان این اردوی آماده سازی در اکثر روزها تمرینات دو جلسه خواهد بود و چهار روز هم برای انجام بازی‌های تدارکاتی در نظر گرفته شده است.

* برانکو ایوانکوویچ با توجه به برنامه‌ای که برای تمرینات در نظر گرفته است، روز سه‌شنبه 29 خرداد ماه را برای انجام تست‌های پزشکی در نظر گرفته است تا هماهنگی‌های لازم به این منظور انجام شود.

درخواست سرمربی پرسپولیس اردوی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار