بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

طلسم تکواندوکاران ایران مق

در پایان نخستین روز رقابت‌های مرحله چهارم گرندپری ۲۰۱۸ در منچستر، تکواندوکاران ایران به یک مدال نقره و یک مدال برنز دست یافتند.

به گزارش ایسنا، از صبح روز جمعه ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۷ نخستین روز از چهارمین مرحله رقابت‌های گرندپری تکواندو ۲۰۱۸ به میزبانی شهر "منچستر" در کشور انگلیس پیگیری شد که سه تکواندوکار ایران نیز به مصاف رقبای خود رفتند و در پایان، یک مدال نقره ویک برنز برای تیم ملی کشورمان ثبت شد.

به این ترتیب در وزن ۶۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در نخستین گام ۱۵ بر ۹ "شوای ژائو" از چین را شکست داد، در مرحله یک‌هشتم "سئوک با کیم" هوگوپوش کره‌جنوبی را ۱۹ بر ۱۶ شکست داد و در ادامه با پیروزی ۳۰ بر ۲۷ مقابل "احمد ابوغاش" از اردن به مرحله نیمه‌نهایی رسید. او در این مرحله نیز ۱۹ بر ۱۶ "برادلی سیندن" تکواندوکار کشور میزبان(انگلیس) را مغلوب کرد تا حریف "دای هون لی" کره‌ای در فینال این وزن شود. اما حسینی در فینال به دلیل مصدومیت از ادامه مبارزه بازماند و در نهایت ۷ بر ۱۱ بازنده اعلام شد و نقره گرفت تا بازهم "دای هون لی" کره‌ای مدال طلا را از چنگ هوگوپوشان ایران دربیاورد.

همچنین در وزن ۸۰+ کیلوگرم، سجاد مردانی در نخستین مبارزه خود ۱۶ بر ۱۱ "گویلرمه سزاریو" برزیلی را شکست داد و راهی مرحله یک‌هشم شد. او در این مرحله ۱۳ بر ۷ "اسمائیل دویسبای" هوگوپوش قزاقستان را مغلوب کرد و به یک‌چهارم نهایی رسید و در ادامه با برتری ۸ بر ۴ مقابل "وردان گولس" از کرواسی راهی نیمه‌نهایی شد اما در این مرحله با حساب ۱۲ بر ۱۵ مغلوب "ولادیسلاو لارین" تکواندوکار نام آشنای روسیه شد و به مدال برنز بسنده کرد.

اما پیش از این، ابوافضل یعقوبی دیگر تکواندوکار ایران در وزن ۶۸- کیلوگرم با شکست مقابل حریف انگلیسی از صعود به مراحل بالاتر بازماند و حذف شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار