تبلیغات

مدل لباس عروس ۲۰۱۷ مهناز افشار + مدل دسته گل ۲۰۱۷ مهناز افشار

مدل لباس عروس ۲۰۱۷ مهناز افشار + مدل دسته گل ۲۰۱۷ مهناز افشار

مدل لباس عروس ۲۰۱۷ مهناز افشار + مدل دسته گل ۲۰۱۷ مهناز افشار

مدل لباس عروس 2017 مهناز افشار + مدل دسته گل 2017 مهناز افشار

مدل لباس عروس ۲۰۱۷ بازیگر زن ایرانی + مدل دسته گل جدید

لباس عروس مهناز افشار

مدل لباس عروس مهناز افشار و همچنین مدل دسته گل مهناز افشار که دختران شیک پسند ایرانی می توانند با انتخاب و الگوبرادری از مدل دوخت و طراحی این مدل لباس عروس و مدل دسته گل که برای سال ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶ است ، شب خوبی را برای خودشان خلق کنند . تصاویر مربوط  می شود به فیلم نهنگ عنبر ۲ با کارگردانی سامان مقدم که در این فیلم رضا عطاران و مهناز افشار ازدواج می کنند و عکس ها مربوط به ازدواج رضا عطاران با مهناز افشار در نهنگ عنبر۲ می باشد . لباس عروس لباسی است که عروس در مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد می پوشد . رنگ و مدل لباس عروس به فرهنگ و رسوم قومیتی هر کشوری بستگی دارد . لباس عروس همیشه در طول تاریخ اهمیت بسیار زیادی داشته و دارد و در واقع  همه عروس‌ ها ، مایل هستد در این روز به خصوص زیباتر به نظر برسند .

مدل لباس عروس 2017 مهناز افشار + مدل دسته گل 2017 مهناز افشار

مدل لباس عروس ۲۰۱۷ + مدل دسته گل ۲۰۱۷

گاهی جواهرات نصب شده بر لباس عروس از لباس عروس پراهمیت تر بوده‌ است و لباس عروس چنان با جواهرات پوشیده ی شود ، که فقط جواهرات به چشم می اید. عده ای بر این اعتقاد دارند که رسم پوشیدن لباس عروس و انتخاب آن به رنگ سفید ، به انگلستان در دوره ملکه ویکتوریا باز می‌گردد . با وجود فراگیر شدن رنگ سفید در برخی از کشورها ، عروس‌ های هندی ، عروس های چینی ، عروس های ویتنامی و عروس های ژاپنی همچنان از رنگ‌ های ملی و قومیتی خودشان برای لباس عروس استفاده می‌ کنند که این نکته بسیار خوبی است . متاسفانه در کشور ما تجمل گرایی باعث شده تا دختران ایرانی با به تن کردن لباس های عروسی گران قبمت هزینه زیادی را که صرفه اقتصادی ندارد به وجود بیاورند .

گردآوری: گروه عکس گل فان

http://golfun.ir/category/picture

tweet
مهناز افشار مهناز افشار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات