تبلیغات

ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی بازیگران سریال بازی تاج و تخت + تصاویر

ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی بازیگران سریال بازی تاج و تخت + تصاویر

ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی بازیگران سریال بازی تاج و تخت

ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی بازیگران سریال بازی تاج و تخت

ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی

کیت هرینگتون و رز لزلی به صورت رسمی نامزد کردند . نامزدی زوج سریال بازی تاج و تخت  در دنیای واقعی اتفاق افتاد . کیت هرینگتون (جان اسنو) و رز لزلی (ایگریت) که هر دو از بازیگران مجموعه پرطرفدار «بازی تاج و تخت» هستند ، بعد از خروج رز از مجموعه و عشق نافرجام شان در سریال با هم در ارتباط مانده و عاشق هم شده بودند و همه جا به عنوان یک زوج ظاهر می شدند ، این دو زوج امروز نامزدی خود را رسما اعلام کردند . فیلمبرداری فصل آخر سریال بازی تاج و تخت به تازگی شروع شده و پخش فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت از سال ۲۰۱۹ میلادی خواهد بود .

گردآوری: گروه عکس گل فان

http://golfun.ir/category/picture

دانلود فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت , دانلود کامل فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت , دانلود قسمت  فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت , سریال بازی تاج و تخت فصل ۸ , فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت , فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت game of thrones , فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت بدون سانسور , فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت چند قسمت است , فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت چند قسمت دارد , سریال بازی تاج و تخت فصل هشت با زیرنویس فارسی , دانلود فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت دوبله فارسی , سریال بازی تاج و تخت فصل ۸ , خلاصه فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت , زیرنویس فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت , دانلود رایگان فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت .

ازدواج هرینگتون بازیگران سریال تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات