بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

قطع همکاری امیر جدیدی با فیلم «غلامرضاتختی»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فاز نخست فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» كه مربوط به دوران كودكى غلامرضا تختي است، پس از۲۰ روز در احمد آباد مستوفى به اتمام رسيد.

به گزارش صبا، همچنين مراحل تمرين كشتي و آمادگى جسمانى اميرجديدى بازيگر نقش غلامرضا تختى به مدت شش ماه مستمر ادامه داشت، اما به دليل طولانى شدن آماده سازى دكورهاى فاز ٢و ٣كه مربوط به نوجوانى و جوانى غلامرضا تختى است، تغييردر زمان بندى پروژه و از طرفى به علت حساسیت بسیار زیاد گریم بزرگسالی جهان پهلوان تختی که نیاز به مواد اوليه تهیه شده از خارج از کشور داشت، تست گریم به روزهای اخیر موکول شد.

بعد از‌ تست گريم گروه توليد و آقاى امیر جدیدی به این نتیجه رسیدند که امكان فيلمبردارى مبارزات كشتى جهان پهلوان تختى با اين گريم سنگين امكان پذير نيست. همين طورامكان حذف اين صحنه ها هم از فيلمنامه به هيچ وجه ميسر نمى باشد، با‌ طولانی شدن زمان پيش تولید وتولید و‌ داشتن تعهد از جانب آقاى جدیدی به پروژه های دیگر، با توافق کامل ،همکاری ايشان با پروژه «غلامرضاتختی» قطع شد.

گروه توليد با جايگزين كردن بازيگر ديگرى كار خود را از امروز مجدادا آغاز كرده است.

به زودی لیست کامل عوامل فیلم منتشر خواهد شد.

همکاری جدیدی غلامرضاتختی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار