بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آپدیت اندروید 8 برای ال‌جی V20 سرانجام از راه رسید

آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20 به اشتراک‌گذاری

اگرچه گزارش‌های منتشر نشان می‌دهد آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20 در ایالات متحده عرضه شده اما نسخه جهانی این پرچمدار قدرتمند هنوز هم که هنوز است هشتمین نسخه سیستم‌عامل اندروید را دریافت نکرده است اما عرضه آن در ایالات متحده نشان می‌دهد که آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20 بسیار نزدیکتر از آنچه که فکر می‌کنید به شما نزدیک است.

آپدیت اندروید 8 ال‌جی وی 20

ال‌جی در تیر ماه شروع به انتشار آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20 کرد که البته محدود به کشور کره جنوبی بود. حالا نسخه‌های عرضه شده در ایالات متحده هم آپدیت خود را دریافت کرده‌اند و اکنون به نظر می‌رسد که نسخه جهانی گوشی ال‌جی V20 هم به زودی شاهد عرضه آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20 خواهد شد.

اگرچه همین حالا هم برخی از کاربران مدعی دریافت آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20  شده‌اند اما این موضوع فراگیری بالایی ندارد و هنوز بخش عظیمی از مناطق جهان آپدیت اندروید 8 اوریو برای ال‌جی V20 را دریافت نکرده‌اند.

حجم آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20 حدود 1.9 گیگابایت گزارش شده و شامل پچ امنیتی ماه پیش هم خواهد شد. تعدادی ویژگی جذاب در این آپدیت گنجانده شده اما بیشتر ویژگی‌ها و قابلیت‌های ویژه این آپدیت، همراه اندروید 8 عرضه شده است.

می‌توانیم اطمینان دهیم که آپدیت اندروید 8 ال‌جی V20 در نوبت‌های مختلف اما نزدیک به هم در دسترس کاربران قرار می‌گیرد پس با این حساب نباید انتظار داشته باشید که به طور همزمان در تمام نقاط جهان انتشار یابد.

اگر نسخه آنلاک شده جهانی گوشی ال‌جی V20 را در اختیار دارید تنها کافی است که گزینه چک کردن خودکار عرضه آپدیت را در تنظیمات گوشی روشن کنید و پس از آن به انتظار بنشینید تا به زودی نوبت به انتشار این آپدیت در کشور شما شود و اعلان آن را دریافت کنید.

منبع phoneArena آپدیت اندروید سرانجام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار