بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

لئوناردو: برای جذب پاکتا باید تا ژانویه صبر کنیم؛ ابراهیموویچ در 37 سالگی هم بازیکن فوق العاده‌ای است

طرفداری- لئوناردو، مدیر فنی باشگاه میلان، امروز جایزه لدهولم را دریافت کرد. وی پس از دریافت جایزه خود، در حاشیه مراسم با خبرنگاران میلان نیوز، صحبت کرد که می خوانید.

پاکتا؟ چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. با فلامینگو توافق شفاهی داریم، اما نقل و انتقالات در ژانویه باز می شود. بنابراین برای اعلام رسمی باید تا ژانویه صبر کنیم. فعلا به سری آ و لیگ اروپا فکر می کنیم. سبک بازی پاکتا؟ در حال حاضر او بازیکن فلامینگو است و باید چند بازی در برزیل انجام دهد. تا 3 ژانویه صبر خواهیم کرد.

لوکاس پاکتا - Lucas Paquetá

ابراهیموویچ؟ داشتن رابطه میان ما کاملا طبیعی است. در تابستان به جذب او فکر کردیم. او حتی در 37 سالگی هم بازیکن فوق العاده ای است. فعلا نقل و انتقالات بسته است. باید با خونسردی پیش برویم و فراموش نکنیم که فیرپلی مالی را باید رعایت کنیم. در پی ساخت تیمی رقابتی هستیم. دربی همیشه دربی است. می توان خیلی چیزها گفت، ولی وقتی سوت آغاز بازی به صدا در می آید، همه چیز عوض می شود. بازیکنان کم کم درک می کنند قادر به انجام چه کارهایی هستند.

هیگواین؟ ورود او تاثیر زیادی گذاشت. سوسو استعداد بزرگی است. دیدن بازی های خوب او، همیشه حس خوبی می دهد. بازیکنان جوان و خوب زیادی داریم. بیلیا نقطه اتکای تیم شده. کسیه قدرت بدنی و تکنیکی خوبی دارد. جک سرشار از تجربه است و گل های زیادی به ثمر می رساند. هاکان باید بُرّنده تر باشد. کوترونه سرزندگی زیادی دارد که به تیم سرایت می کند. دیدن بازگشت گالیانی و برلوسکونی زیباست. آن ها بدون فوتبال نمی توانند زندگی کنند. ارزشی که آن ها در میلان بر جای گذاشتند، باقی مانده.

لئوناردو پاکتا ژانویه ابراهیموویچ سالگی بازیکن العاده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار