بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آقاجانیان: درباره رضاییان از کی روش سئوال کنید/ به اجبار سراغ تیمهای آمریکای جنوبی می‌رویم

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی کنیم.

به گزارش جی پلاس؛ مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اردوی تیم ملی گفت: همه بازیکنان سالم هستند اما پورعلی گنجی مشکلی دارد که پیگیر آن هستیم و امیدواریم به تیم اضافه شود. همه با تعهد کارشان را انجام می دهند. نمی توانیم با تیم های اروپایی بازی کنیم. ارتباطی که کی روش داشته توانسته بازی را هماهنگ کند. تقریبا بازی با ونزوئلا و ترینیداد و توباگو هماهنگ شده اما به هر حال مشکلاتی هست.

وی ادامه داد: توقعات از تیم ملی بالاست و مربیان و بازیکنان تیم ملی با تعهد کار می‌کنند. دوست داشتیم با حریفان بهتری کار کنیم همانطور که رقبای ما با حریفان بهتری بازی می‌کنند و این مسئله ارتباطی به امکانات مالی و ارتباطی ندارد اما قرار است در اردوی دوحه بازی کنیم که البته هنوز قطعی نشده و ما پیگیر آن هستیم.

مربی تیم ملی در خصوص اینکه چرا با تیم‌های آمریکای جنوبی بازی می‌کنیم،‌تصریح کرد:این تیم‌ها در سطح بالایی بازی می‌کنند. هر چند  که ما گزینه‌ای جز این نداریم و به اجبار سراغ آنها می‌رویم اما دوست داشتیم با تیم‌های بهتری بازی کنیم که نشد.

آقاجانیان در خصوص اینکه چرا با تیم‌های اروپایی بازی نمی‌کنیم، افزود:‌ الان کل فوتبال آسیا درگیر این مسئله هستند چرا که لیگ‌های اروپایی شروع شده و نمی‌شود با تیم‌های اروپایی بازی کرد.

وی درباره حضور سردار آزمون افزود: همه مردم گل‌های سردار آزمون را یادشان هست و آن را فراموش نمی‌کنند که چقدر به تیم ملی کمک کرد تا به جام جهانی برویم.الان هم با روحیه خوبی به تمرینات تیم ملی اضافه شده و کمک زیادی می‌کند تا تیم ملی نتیجه بگیرد.

مربی تیم ملی در خصوص حضور رامین رضائیان در تمرینات تیم ملی افزود: رامین جزو نفرات تیم ملی بوده اما چون فعلا تیم ندارد با تیم ملی تمرین می‌کند اما او چرا نتواند با تیم ملی تمرین کند؟!قبلا هم بازیکنانی بودند که مصدوم یا محروم بودند و تیم نداشتند اما در کنار تیم ملی حاضر شده و از امکانات آن استفاده کردند.

آقاجانیان در پاسخ به این سؤال که رضائیان آیا به تیم ملی دعوت می‌شود یا خیر، گفت:‌ این را باید دیگر از آقای کی‌روش بپرسید زیرا او در این باره تصمیم می‌گیرد.

وی در خصوص برخی بازیکنانی که خواهان دعوت به تیم ملی بودند اما با توجه به جایگاهشان در لیگ به تیم ملی دعوت نشدند، گفت:‌همانطور که آقای کی‌روش گفته درهای تیم ملی همیشه باز است و ما هم همه بازی‌ها را می‌بینیم و بهترین‌ها انتخاب می‌شوند. در این بین مهم نیست که چه بازیکنی کجا بازی می‌کند.

آقاجانیان درباره رضاییان سئوال اجبار تیمهای آمریکای جنوبی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار