بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

خیریه مهر لیلا و حضور چهره های مشهور برای کمک به نیازمندان!

2018-05-28T21:01:20+04:30تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۷ / ۰۳ / ۱۳۹۷مشاهده : 74سایر خبرهای : فرهنگی : اشتراک گذاری RSSخیریه مهر لیلا و حضور چهره های مشهور برای کمک به نیازمندان!

امسال در خیریه مهر لیلا چهره هایی همچون گروه ماکان بند و علی کریمی در کنار بازیگران مشهور حضور داشتند .

لیلا بلوکات یکی از بازیگران مشهور سینمای و تلویزیون و تئاتر کشورمان است که علاوه بر بازیگری در فعالیت های خیریه هم نقش پر رنگی دارد . لیلا بلوکات دارای یک خیریه به نام « خیریه مهر لیلا » می باشد و هر ساله با جمع کردن چهره های مشهور به نیازمندان و بیماران کمک می کند.

امسال هم در خیریه مهر لیلا چهره های مشهوری مانند علی اوجی ، الهام حمیدی ، مرجانه گلچین و بسیاری از هنرمندان دیگر حضور یافتند . شما در ادامه می توانید عکس هایی از چهره های مشهور را در این خیریه را مشاهده کنید .

چهره های مشهور در خیریه مهر لیلاخیریه مهر لیلاکوروش تهامی و الهام حمیدی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاحامد حدادی و علی اوجی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلالیلا بلوکاتخیریه مهر لیلامرجانه گلچین و هادی کاظمی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاگروه ماکان بند در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاعلی کریمی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاحامد همایون در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلالاله صبوری در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلافاطمه گودرزی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاسید جواد رضویان در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاامیرعلی دانایی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاالهام حمیدی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاپوریا تابان در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاحجت اشرف زاده در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاعلی اوجی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلالیندا کیانی در خیریه لیلا بلوکاتخیریه مهر لیلاشهره سلطانی در خیریه لیلا بلوکات

گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

اخبار مرتبط : خیریه مشهور نیازمندان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار