بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

صحبت های علی نصیریان و بهروز وثوقی درباره ناصر ملک‌ مطیعی!

ناصر ملک‌ مطیعی بازیگر مشهور قبل از انقلاب روز گذشته پنجم خرداد ماه درگذشت . ناصر ملک‌ مطیعی پس از انقلاب ممنوع التصویر بود و همین موضوع باعث شد هنرمندان بسیاری پس از مرگش واکنش نشان دهند .

ناصر ملک‌ مطیعی

علی نصیریان در گفتگویی با اشاره به درگذشت ناصر ملک‌ مطیعی گفت:
ارتباط ناصر ملک‌ مطیعی با جامعه فوق‌العاده بود.
مردم این هنرمند را دوست داشتند و به او احترام می‌گذاشتند.

ناصر ملک‌مطیعی در این سال‌ها نادیده گرفته شد که بابت این موضوع باید افسوس خورد. چرا باید روی اسم، کارهای ناصر ملک‌مطیعی و ارتباطی که با مردم ایجاد می‌کرد قلم قرمز کشیده شود؟
ناصر ملک‌مطیعی بیش از هر کس دیگری درد کشید.

ناصر ملک‌ مطیعیعلی نصیریان و ناصر ملک‌ مطیعی

علی نصیریان‌، بازیگر ‌مطرح‌ سینمای ایران با اشاره به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی گفت:
متاسفانه با آقای ملک‌مطیعی همکاری نداشتم.
تا این اواخر نتوانسته بودم با آقای ملک‌مطیعی به خوبی ارتباط برقرار کنم، اما چند وقت پیش ناصر ملک‌مطیعی را دیدم و با هم گپ زدیم. برای آقای ملک‌مطیعی دعا می‌کنم. ناصرخان برای سینمای ایران زحمات بسیار زیادی کشید و از کسانی بود که سینمای ایران به او مدیون است

ناصر ملک‌ مطیعیمراسک تشییع ناصر ملک‌ مطیعینمی‌توان تاریخ را فراموش کرد

نصیریان درباره آثار ناصر ملک‌مطیعی گفت:
«نمی‌توان تاریخ را فراموش کرد.
نمی‌توانیم نسبت به آثار و بازی‌های ملک‌مطیعی بی‌تفاوت باشیم.
نباید با تغییر شرایط سیاسی کشور یک هنرمند را فراموش کرد. ملک‌مطیعی «امیرکبیر» را هم بازی کرد. ناصر ملک‌مطیعی انسان با فرهنگی بود. طی صحبت‌هایی که با او داشتم بیشتر از قبل متوجه تفاوت او و نوع نگاهش نسبت به دیگران شدم.
ملک‌مطیعی می‌توانست برای این جامعه و سینما مفید باشد اما اجازه ندادند.

ناصر ملک‌ مطیعیبازیگران زن در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک‌ مطیعی

بازیگر فیلم «هزاردستان» درباره نقش‌هایی که ناصر ملک مطیعی بازی کرد گفت:
«آقای ملک مطیعی این اواخر می‌توانست نقش‌هایی را که شبیه به خودش بود به‌خوبی بازی کند. متاسفانه موانع زیادی برای او به وجود آوردند و نگذاشتند این انسان فرهیخته با حال خوب زندگی کند و ادامه دهد. خود من با فیلم «قیصر» خاطره دارم و فکر می‌کنم این فیلم یکی از کارهای بسیار درخشان کارنامه حرفه‌ای آقای ملک‌مطیعی است .

صحبت های بهروز وثوقی در مراسم تشییع ناصر ملک مطیعی

پیکر ناصر ملک‌مطیعی بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران صبح یکشنبه با حضور بزرگان سینما و علاقه‌مندان این بازیگر تشییع شد.

در این مراسم محسن امیریوسفی کارگردان «خواب تلخ» صدای ضبط شده بهروز وثوقی را برای حاضران پخش کرد. بهروز وثوقی که سابقه همکاری با ملک‌مطیعی را در چند فیلم از جمله «قیصر» دارد، گفت: «سلام می کنم به مردم عزیزم، سلام ایران. من بهروز هستم.

ناصر ملک‌ مطیعیمراسم تشییع پیکر ناصر ملک‌ مطیعی

بهروز وثوقی شما. چهل سال است که دور از وطن و دور از مردم هستم و بعد از ۴۰ سال صدایم در بین مردمم پخش می شود. آن هم در خاک وطنم ولی ناراحتم که باید با غم و اندوه با مردمم صحبت کنم. در اندوه از دست دادن یک بزرگ، یک برادر، یک پیشکسوت، یک استاد، یک ناصر ماندگار، یک ناصر ملک مطیعی که او هم مثل من چهل سال منتظر ماند. من امروز داغدار از دست دادن برادری هستم که به آرامش رسید. ناصر عزیز در وادی تجرد دل غربت زده ام در مسیر زندگانی جسمانی با تو دلخوش بودم.

ناصر ملک‌ مطیعیتشییع پیکر ناصر ملک‌ مطیعی

اینک ای استاد و پیشکسوت هنری ام که سال های گذشته در کنار هم مثل دو برادر کار کردیم، من در غم از دست دادنت در این غربت غریب دور از وطن مرثیه گویت شده ام. ناصر عزیز ۳۰ سال بر پرده سینما محبوب دل مردم بود و چهل سال بیرون از پرده باز هم محبوب مردم ماند و حالا ناصر پیش ما نیست. ناصر رفت پیش فردین عزیز، رفت پیش شاعر سینما، پیش علی حاتمی، رفت پیش بزرگانی که سینمای ایران را ساختند و تحویل جوانان امروز دادند. در آخر ناصر و فردین این نازنین ها ستون های محکم سینمای ایران خواهند ماند. روحشان شاد.»

ناصر ملک‌مطیعی شنبه ۵ خرداد در ۸۸ سالگی چشم از جهان فروبست.

اعتمادآنلاین – خبرآنلاین

نصیریان بهروز وثوقی درباره مطیعی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار