بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دی فرانچسکو جایگاهش در رم را متزلزل می بیند؛ او در تمرینات با بازیکنان اتمام حجت کرد

طرفداری- پس از بازی های ناامید کننده رم در فصل جاری و رقم خوردن بدترین شروع 25 سال اخیر این تیم در سری آ، گفته شد جیمز پالوتا از عملکرد رم رضایت ندارد و حتی نام پائولو سوسا به عنوان گزینه احتمالی جالوروسی مطرح شد. دی فرانچسکو، بازیکنان تیمش را مقصر نتایج اخیر می داند و در آستانه دیدار مقابل فروزینونه، اجازه نمی دهد بازیکنی کمپ تمرینی رم را ترک کند.

به نقل از آنسا، نتایج دو بازی آینده رم مقابل فروزینونه و لاتزیو، تاثیر زیادی در تعیین سرنوشت دی فرانچسکو دارد. ممکن است هفته آینده در همین روزها، او دیگر جایی در باشگاه رم نداشته باشد. دی فرانچسکو هیچ وقت تا این اندازه جایگاهش در جمع پایتخت نشینان را متزلزل ندیده بود و اکنون خطر را به شدت حس می کند. از همین رو او سبک تمرینات را عوض کرده و برخورد جدی تری با بازیکنان دارد. وی امروز پیش از جلسه تمرینی صبح، با بازیکنان اتمام حجت کرد و به آنها هشدار داد جایگاه هیچ کسی در تیم تضمین شده نیست و صرفنظر از نام ها، تیمش را بازی های آینده را به زمین خواهد فرستاد. او انتظار دارد بازیکنانش به خوبی نسبت به فشار ایجاد شده واکنش نشان بدهند و عملکرد خوبی مقابل فروزینونه داشته باشند. فروزینونه ای که دیشب مقابل یوونتوس ثابت کرد تا چه اندازه در کارهای دفاعی تبحر دارد قطعا می تواند اوضاع را برای دی فرانچسکو و شاگردانش در پایتخت ایتالیا سخت تر کند. عدم کسب پیروزی مقابل تیم قعرنشین و تازه صعود کرده فروزینونه می تواند همین چهارشنبه باعث شود حکم اخراج دی فرانچسکو امضا شود.

لازم به ذکر است دی فرانچسکو در فصل اول ساسولو در سری آ، از این تیم اخراج شد اما چند هفته بعد دوباره به نرووردی برگشت و این تیم را در آخرین روزها در سری آ ماندگار کرد.

فرانچسکو جایگاهش متزلزل تمرینات بازیکنان اتمام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار