بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بورس دوباره گُل کاشت

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات دومین روز مهر ماه با رشد ۳۵۵۲ واحدی به پله ۱۶۸ هزار و ۶۲۴ واحدی رسید.

به گزارش میزان، در معاملات امروز تعداد ۳ هزار و ۸۹۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۱۱ میلیون و ۶۶۹ هزار و ۵۶۸ ریال در بیش از ۲۵۰ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۱۰۳۸ واحدی، شاخص بازار اول ۲۶۹۵ واحد، شاخص آزاد شناور ۳۹۱۰ واحد، شاخص بازار دوم ۶۶۹۷ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۶۲۳ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۴۴۰ واحد رشد را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد‌های سایپا و بانک ملت با روند نزولی و نماد‌های پتروشیمی پارس، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، س. نفت و گاز پتروشیمی تامین و بانک تجارت با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۴۷ واحدی به پله ۱۹۴۹ واحدی صعود کرد.
در بازار فرابورس نیز تعداد یک هزار و ۲۷۸ سهم اوراق بهادار به ارزش ۷ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۸۱ ریال در بیش از ۱۳۱ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه صنایع کاغذ پارس، بانک دی، عطرین نخ قم، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، پتروشیمی زاگرس با روند مثبت و نماد ریل پرداز سیر با روند منفی به کار خود پایان داد.

دوباره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار