بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

شیرمردان ملت عزیز ایران هستید/ زحمات کی‌روش برای تیم ملی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت فدراسیون فوتبال، محمود اسلامیان پس از پایان تمرین شنبه عصر تیم ملی و صرف شام در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم ملی با قدردانی از زحمات و تلاشهای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی به نمایندگی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: «قدر فرصتی که نصیبتان شده و قدر نعمتی که خداوند به شما اعطا کرده و می توانید دل مردم را شاد کنید، بدانید. این خدمت شما و شاد کردن دل مردم با هیچ کاری قابل مقایسه نیست.»

وی با اشاره به دیدارش با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دیروز در ملاقات با تاج پس از حمله قلبی که شکر خدا به خیر گذشت، ایشان سلام ویژه ای به کادر فنی و بازیکنان رساندند و به شما خسته نباشید گفتند. بنده هم قلبا تک تک شما را دوست دارم. شما برای مردم عزیز ایران، شیرمردانی هستید که تا همین مرحله هم افتخار بزرگی کسب کرده اید و ان شاء الله این افتخار ادامه پیدا می کند.»

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به تلاشها و دستاوردهای کارلوس کی‌روش برای فوتبال ایران اظهار کرد: «همیشه گفته ام که اگر در جایی موفقیتی را مشاهده می کنید مطمئن باشید مدیریت خوبی در آنجا حاکم است و هر جا ضعفی بود بدانید این مشکلات از اتاق مدیریت است. من از برادر عزیز و دوست داشتنی ام جناب آقای کی روش تشکر می کنم. خدا را شکر علی رغم همه محدودیتها و مشکلات، آقای کی روش چند سال قبول زحمت کرده اند و ان شاءالله خواسته و تلاش ما این است که به رغم همه مشکلات این اتفاق ادامه پیدا خواهد کرد.»

اسلامیان در پایان گفت: «از همه شما و تک تک شما به خاطر تلاشها و زحمات شما تشکر می کنم و برای شما و خانواده های عزیزتان آرزوی سلامتی و شادی دارم.»

در پایان نیز مسعود شجاعی به نمایندگی از بازیکنان، پیراهن تیم ملی را به دکتر اسلامیان اهدا کردند.

شیرمردان ایران هستید زحمات

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار