بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

یاوری: تیم ملی با آمادگی خوبی به جام جهانی 2018 روسیه نمی رود

طرفداری- محمود یاوری، سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان در خصوص وضعیت فعلی تیم ملی پیش از جام جهانی به گفتگو پرداخت.

به گزارش تسنیم، او صحبت هایش را این گونه آغاز کرد:

متأسفانه باید بگویم که ما ایرانی‌ها همیشه خوش استقبال و بد بدرقه بوده‌ایم. اگر قرار باشد کی‌روش بعد از جام جهانی در تیم دیگری کار کند, ما خوب عمل نکرده‌ایم. نه اینکه پیش داوری یا قصاص قبل از جنایت داشته باشم، اما آن‌قدر به تیم ملی علاقه‌مند هستم که باید بگویم تیم ملی ما قبل از جام جهانی انسجام و آمادگی چهار سال پیش را ندارد.

وی ادامه داد:

تیم ملی را می‌بینیم که با عدم هماهنگی‌ها و کمبود امکانات درگیر است. کج‌خلقی‌های کی‌روش را هم به این حاشیه هم اضافه کنید. این‌ها نشان می‌دهد که ما با آمادگی خوبی به جام جهانی نمی‌رویم. البته امیدوارم در جام جهانی برعکس این موضوع اتفاق بیفتد و من شرمنده شوم! 

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به فهرست تیم ملی و غیبت برخی از بازیکنان آماده در ترکیب این تیم, گفت:

شنیده‌ام کی‌روش در لیست بازیکنان تجدیدنظر کرده که اگر این برای یکی دو بازیکن هم باشد، کار خوبی است، چون به نظرم اگر تیم دچار تغییراتی شود انسجامش بهتر خواهد شد، اما بازهم این باعث نمی‌شود که نگویم روند رو به رشد تیم ملی دیر اتفاق افتاده است. بازی اخیر مراکش (همگروه ایران در جام جهانی 2018) را دیدم و واقعاً به این تیم و بازیکنانش غبطه خوردم, چون آنها خیلی خوب بازی می‌کردند, البته نقاط ضعفی هم داشتند که می‌شود روی آنها کار کرد. 

یاوری در واکنش به این پرسش که کی‌روش بعد از جام جهانی از تیم ملی جدا شود یا خیر, خاطر نشان کرد:

ایشان هشت سال سرمربی تیم ملی بوده است و به فوتبال ما در حضور او کمک شده، اما برداشت‌ها به اندازه‌ای که هزینه کرده‌ایم، نبوده است. به این دلیل که در این سال‌ها هماهنگی بین کی‌روش و فدراسیون وجود نداشته است. می‌توانستیم با این هزینه‌ها برداشت‌ بیشتری ببریم که این‌طور نشده است. 

وی درباره لغو پیاپی دیدار‌های تدارکاتی تیم ملی خاطرنشان کرد:

یکی از دلایلی که باعث شده کی‌روش اینقدر عصبانی و ناراحت باشد، همین موضوع است. به طور مثال ژاپن که به نسبت حرکت بهتری انجام می‌دهد همیشه برای سال آینده‌‌اش برنامه دارد، اما در این هشت سال در فوتبال ما چند بازی تدارکاتی لغو شده است؟ فکر می‌کنم تعداد بازی‌های لغو شده ما از بازی‌های برگزار شده ایران بیشتر باشد. در این وضعیت فقط می‌گوییم که ان‌شا‌ءالله درست می‌شود و نتیجه می‌گیریم، اما اینجا فوتبال حرفه‌ای است و برای اینکه خدا کمک کند باید حرکت کنید. 

یاوری آمادگی جهانی روسیه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار