بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

افتخار ما در این سرزمین مقدس نشستن بر کرسی عدالت است

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان تهران، قضات و کارکنان دادگستری کل استان تهران با اهدای تاج گل و قرائت فاتحه، ضمن ادای احترام به معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری استان تهران در این مراسم اظهار کرد: ما امروز در مجموعه دادگستری افتخار می‌کنیم که در این سرزمین مقدس پرچم عدالت را بر دوش داریم و بر کرسی عدالت نشسته‌ایم.

وی در خصوص و ویژگی‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امام (ره) در طول مسیر انقلاب تکیه و توکلش بر خدا بود، دشمن و توطئه‌های او را می شناخت و در مقابل‌اش تمام قد ایستاد و دست به دامن هیچ بیگانه‌ای دراز نکرد.

اسماعیلی در ادامه سخنان خود با تأکید بر وجود دقت در برابر رفتار دشمنان نظام اسلامی تصریح کرد: دشمن در مبارزه تا فکر و اندیشه شما را نگیرد، دست بردار نیست و مطابق قرآن کریم و راه امام، ما قرار نیست اینگونه باشیم که حرف یهود، نصارا و حرف آمریکا و کشورهای اروپایی را گوش کنیم.

رییس کل دادگستری استان تهران تأکید کرد: عزیزان اگر امروز در وضعیت تنگنای اقتصادی، خشکسالی، تحریم و دشمنی دشمنان راه نجات می‌خواهیم، راه نجات این است که سخن پیامبر، امامان و امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری را گوش کنیم و همه یک سخن را بگوییم.

انتهای پیام/

افتخار سرزمین نشستن عدالت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار