بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

صاعقه در ملایر جان 3 تن را گرفت

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سعید کتابی معاون فرماندار ملایر با اشار به مرگ ۳ نفر از شهروندان ملایر اظهارکرد: در یکی از باغات روستای توسک از توابع بخش مرکزی ملایر ۵ نفر از کارگران در باغات این روستا مشغول کار بودند که بر اثر رگباری شدن هوا و ایجاد رعد و برق این کارگران دچار برق گرفتگی صاعقه شدند.
وی اضافه کرد: جان باختگان ۲۵، ۳۰ و ۶۷ ساله بودند که در باغ در حال فعالیت بودند.
معاون فرماندار ملایر افزود: در این حادثه Incident ۳ نفر از کارگران در همان لحظه جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر سریعا به بیمارستان منتقل شدند.
کتابی اضافه کرد: در حال حاضر حال دو نفر منتقل شده به بیمارستنان مطلوب است و این دو نفر به صورت سرپایی مداوا و از بیمارستان مرخص شدند.
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نخستین بار است که بر اثر حادثه صاعقه افادی در شهرستان ملایر جان خود را از دست داده‌اند.
کتابی از کارگران باغات و اراضی کشاورزی خواست با توجه به شرایط آب و هوایی ار حضور و کار در باغات در هنگام بارش‌های بهاری و رعد و برق اجتناب کنند.
همچنین علیمردان طالبی مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان نیز گفت: بر اثر برخورد صاعقه، یک جوان در روستای قلعه جوق از توابع شهرستان رزن جان خود را از دست داد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

شوهر بی نوا در اتاق خواب را به روی همسر و مرد غریبه که در حال عشق بازی بودند، قفل کرد + عکس

2 دختر نوجوان اهواز مست کردن تا خودشان را بکشند!

ناگفته هایی از انحرافات دیگر در دبیرستان معین تهران / فیلم وحشتناک دوم به قاضی تحویل داده شد

الهام وقتی گرجستان به مشهد آمد او را به خانه مجردی ام بردم! / وقتی فهمید او صیغه دوستم بود خشکم زد!

عروس و داماد تهرانی 3 ساعت قبل از مراسم ازدواج به دادگاه خانواده رفتند! + عکس

شکار مار به دست آقا معلم+عکس

این 4 ملوان ایرانی با سرنوشت مبهم ایرانی 40 ماه اسیر دزدان دزیایی بودند+عکس

موتورسواری که تند می‌راند جوانی را پای چوبه دار برد!

پلیس وظیفه شناس شیراز کیف پر از طلا را به دست صاحبش رساند

این زن مرگ دیگران را بو می‌کشد + عکس

روایت رئیس روانپزشکی پزشکی قانونی از معاینه ۷ دانش‌آموز دبیرستان معین تهران

فیلمی که راز نامادری سنگدل سعودی و ارتباط او با پسر نوجوان را لو داد

هیتلر عاشق خواهرزاده‌اش بود + عکس عاشقانه هیتلر و گلی

اخبار زیر را از دست ندهید:

گفتگو با یک آدمکش در مشهد / لیست مرگ داشتم و پشیمان نیستم + عکس اولین عکس ناظم منحرف دبیرستان معین با لباس زندان / این مدرسه ساقی داشت و مشروب در زنگ تفریح سرو می شد / فیلم دومی از متهم داریم که خیلی بدتر از فیلم اول است / 7 دانش آموز به سوالات تایید آزار 7 دانش آموز 13 ساله دبیرستان معین / پزشکی قانون اعلام کرد + فیلم مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا دلایل ممنوع الکار شدن بازیگران قبل از انقلاب اعلام شد / مانعی برای حضور بهروز وثوقی وجود ندارد + فیلم فوری / آزار دانش آموزان پسرانه دبیرستان معین رد شد آدمکش خونسرد، آخرین تیراندازی مرگبار در میدان تلویزیون مشهد را بازسازی کرد + عکس زن جوان خود را در حمام دار زد / این زن 3 کودک داشت نقشه زن بدنساز برای ازدواج با پسر پورشه سوار تهرانی / حتی به خانه ویلایی اش رفتم! این زن مرگ دیگران را بو می‌کشد + عکس مقاومت در برابر معاینه جسمانی دانش آموزان دبیرستان معین تهران موتورسواری که تند می‌راند جوانی را پای چوبه دار برد! سناریوی زن نازا برای ربودن نوزاد از بیمارستان همدان وقتی مرد 73 ساله عروس جوان را از چنگ شوهرش در آورد + فیلم اولین عکس از دختر بچه ای که 3 مرد او را در خمینی شهر آزار دادند پلیس وظیفه شناس شیراز کیف پر از طلا را به دست صاحبش رساند روایت رئیس روانپزشکی پزشکی قانونی از معاینه ۷ دانش‌آموز دبیرستان معین تهران عروس و داماد تهرانی 3 ساعت قبل از مراسم ازدواج به دادگاه خانواده رفتند! + عکس شکار مار به دست آقا معلم+عکس درخواست 2 خواهر بی حیا از 3 جوان تهرانی / شب پدر را به در خانه فرستادند! صاعقه ملایر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار