بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آزادی ۱۲ زندانی با کمک خیرین یاسوجی

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، ۱۲ زندانی Prisoner جرائم غیرعمد در جشن گلریزان یاسوج با کمک ۱۶۰ میلیون تومانی خیرین از زندان Prison آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
دراین مراسم حجت الاسلام و المسلمین مزارعی رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آیه ۲۵۴ سوره مبارکه بقره انفاق بدون تأخیر در راه خدا را اقدامی اساسی برای کمک به نیازمندان عنوان و اظهار کرد: یکی از قوانین الهی در قرآن مجید کمک به نیازمندان است و کسانی که مسیر آزادی Freedom و کمک به افراد نیازمند را مسدود می‌نمایند شبیه کفارند.
وی با اظهار اینکه مسیر انفاق را ترک نکنیم و گره گشایی از کار مردم ثواب دارد، گفت: خیرین و نیکوکاران دارای توانایی مالی می‌توانند در جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کنند.
وی زندانیان مستحق کمک مالی را زندانیان جرائم غیرعمد عنوان کرد و افزود: افرادی که اعم از جوانان و غیر جوان بخاطر ارتکاب جرم Crime در زندان به سر می برند نیرو‌های مولدی هستند که می‌توانند در چرخه‌ی اقصادی فعالیت خیلی خوبی داشته باشند.
رییس شورای قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد با اظهار اینکه نباید جامعه نگاه منفی نسبت به زندانیان داشته باشند بیان داشت: برخی از زندانیان جرمی مرتکب نشده اند بلکه غیرعمد مرتکب اشتباهی شده و بدهکار دیه شده اند.
مدیرکل زندان‌های و اقدامات تامینی و تربیتی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: ۵۷۵ زندانی جرائم غیر عمد در زندان‌های استان هستند که برای پرداخت بدهی و آزادی این تعداد زندانی ۶۰ میلیارد تومان نیاز است.
اسماعیل جم یاری افزود: در سال ۹۶ از محل کمک‌های خیرین استانی و خارج استانی، تسهیلات و منابع بانکی، منابع ستاد دیه کشور و صندوق تامین خسارت‌های بدنی ۲۱۴ زندانی جرائم غیر عمد استان با پرداخت بدهی ۴ میلیارد تومان آزاد شدند.
وی اظهارکرد: دو دسته زندانی بزهکار و بدهکار در زندان داریم که دسته اول باید در زندان بمانند و تحمل حبس کنند، اما این زندانیان هم پس از تحمل حبس و اتمام مجازات باید نگاه مردم نسبت به آن‌ها عوض شود چراکه دوران مجازات را گذرانده اند.
مدیرکل زندان‌های و اقدامات تامینی و تربیتی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دسته دوم محکومین بدهکاری هستند که بخاطر تصادف، مهریه، محکومین مالی غیر کلاهبرداری، نفقه در زندان به سر می‌برند که آمار قابل توجهی دارند و هم اکنون ۵۷۵ زندانی جرائم غیر عمد در زندان‌های استان داریم که برای پرداخت بدهی و آزادی این تعداد زندانی ۶۰ میلیارد تومان نیاز است.
جم یاری با بیان اینکه از این تعداد ۵۵۷ نفر مرد و زندانی ۱۸ نفر زن هستند، تصریح کرد: از مجموع زندانیان جرائم غیر عمد استان ۴۷۲ نفر محکومین مالی، ۷۴ نفر مهریه، ۱۴ نفر تصادف، ۷ نفر ترک نفقه و ۸ نفر حوادث کارگاهی است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

شوهر بی نوا در اتاق خواب را به روی همسر و مرد غریبه که در حال عشق بازی بودند، قفل کرد + عکس

2 دختر نوجوان اهواز مست کردن تا خودشان را بکشند!

ناگفته هایی از انحرافات دیگر در دبیرستان معین تهران / فیلم وحشتناک دوم به قاضی تحویل داده شد

الهام وقتی گرجستان به مشهد آمد او را به خانه مجردی ام بردم! / وقتی فهمید او صیغه دوستم بود خشکم زد!

عروس و داماد تهرانی 3 ساعت قبل از مراسم ازدواج به دادگاه خانواده رفتند! + عکس

شکار مار به دست آقا معلم+عکس

این 4 ملوان ایرانی با سرنوشت مبهم ایرانی 40 ماه اسیر دزدان دزیایی بودند+عکس

موتورسواری که تند می‌راند جوانی را پای چوبه دار برد!

پلیس وظیفه شناس شیراز کیف پر از طلا را به دست صاحبش رساند

این زن مرگ دیگران را بو می‌کشد + عکس

روایت رئیس روانپزشکی پزشکی قانونی از معاینه ۷ دانش‌آموز دبیرستان معین تهران

فیلمی که راز نامادری سنگدل سعودی و ارتباط او با پسر نوجوان را لو داد

هیتلر عاشق خواهرزاده‌اش بود + عکس عاشقانه هیتلر و گلی

اخبار زیر را از دست ندهید:

تایید آزار 7 دانش آموز 13 ساله دبیرستان معین / پزشکی قانون اعلام کرد + فیلم مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا دلایل ممنوع الکار شدن بازیگران قبل از انقلاب اعلام شد / مانعی برای حضور بهروز وثوقی وجود ندارد + فیلم فوری / آزار دانش آموزان پسرانه دبیرستان معین رد شد اولین عکس ناظم منحرف دبیرستان معین با لباس زندان / این مدرسه ساقی داشت و مشروب در زنگ تفریح سرو می شد / فیلم دومی از متهم داریم که خیلی بدتر از فیلم اول است / 7 دانش آموز به سوالات گفتگو با یک آدمکش در مشهد / لیست مرگ داشتم و پشیمان نیستم + عکس سناریوی زن نازا برای ربودن نوزاد از بیمارستان همدان دردسر بلعیدن دندان مصنوعی برای مرد قزوینی عروس و داماد تهرانی 3 ساعت قبل از مراسم ازدواج به دادگاه خانواده رفتند! + عکس فیلمی که راز نامادری سنگدل سعودی و ارتباط او با پسر نوجوان را لو داد موتورسواری که تند می‌راند جوانی را پای چوبه دار برد! اعدام مرد شیطان صفت / 6 زن شاکی این مرد بودند درخواست 2 خواهر بی حیا از 3 جوان تهرانی / شب پدر را به در خانه فرستادند! نقشه زن بدنساز برای ازدواج با پسر پورشه سوار تهرانی / حتی به خانه ویلایی اش رفتم! دوربین های مدار بسته راز قتل یک مرد تهرانی در تصادف ساختگی را لو داد + عکس روایت رئیس روانپزشکی پزشکی قانونی از معاینه ۷ دانش‌آموز دبیرستان معین تهران این زن مرگ دیگران را بو می‌کشد + عکس زن جوان خود را در حمام دار زد / این زن 3 کودک داشت این 4 ملوان ایرانی با سرنوشت مبهم ایرانی 40 ماه اسیر دزدان دزیایی بودند+عکس آدمکش خونسرد، آخرین تیراندازی مرگبار در میدان تلویزیون مشهد را بازسازی کرد + عکس آزادی زندانی خیرین یاسوجی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار